Ρίχνει πρόωρα αυλαία το “The Booth”

16:22 - 18/12/2020

Τίτλοι τέλους φαίνεται πως ρίχνει και μάλιστα πρόωρα το “The Booth” Η εκπομπή που αρχικά ξεκίνησε To άρθρο Ρίχνει πρόωρα αυλαία το “The Booth” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τίτλοι τέλους για το The Booth

Πρόωρα θα ρίξει αυλαία η μεσημεριανή εκπομπή του Open «The Booth». Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του Στέφανου Κωνσταντινίδη στην «Φωλιά των Κου Κου», οι παρουσιάστριες της εκπομπής ενημερώθηκαν στην χθεσινή σύσκεψη ότι η συνεργασία τους με το κανάλι ολοκληρώνεται την Πέμπτη 24 Δεκεμβρίου, ενώ το τελευταίο γύρισμα θα γίνει στις 23 του μήνα, καθώς το εορταστικό επεισόδιο θα είναι μαγνητοσκοπημένο. Σύμφωνα μάλιστα με τις ίδιες πληροφορίες, η Σοφία Κουρτίδου έχει ήδη βρει την νέα της τηλεοπτική στέγη, αφού θα λάβει μέρος στο «All Star YFSF» του ΑΝΤ1. Αξίζει να σημειωθεί ότι η εκπομπή κλείνει έξι μήνες στον αέρα, αφού έκανε πρεμιέρα τον περασμένο Ιούλιο και στην συνέχεια εντάχθηκε στο χειμερινό πρόγραμμα τ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»