Το μήνυμα Πλακιωτάκη μετά την έξοδο από τη ΜΕΘ: «Έζησα τη μοναξιά της ασθένειας»

15:36 - 22/12/2020

«Λυπάμαι πολύ για όσους δεν τα κατάφεραν, εύχομαι να γίνουν καλά όλοι» αναφέρει μεταξύ άλλων στο μήνυμά του ο υπουργός Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής Γιάννης Πλακιωτάκης λίγο μετά την έξοδό του από τη ΜΕΘ. «Είμαι ευγνώμων» λέει ο υπουργός Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής, Γιάννης Πλακιωτάκης, στα πρώτα του λόγια αφότου βγήκε από τη ΜΕΘ του Ευαγγελισμού. Ο κ. Πλακιωτάκης διαγνώστηκε με κορονοϊό στις 24 Νοεμβρίου και νοσηλευόταν στην εντατική. Σήμερα επέστρεψε στο σπίτι του.  Ολόκληρη η δήλωση του Γιάννη Πλακιωτάκη: «Με τη βοήθεια του Θεού και των γιατρών μου, βρίσκομαι πλέον στο σπίτι μου και επιστρέφω στα καθήκοντα μου. Είμαι ευγνώμων στην καθηγήτρια Αναστασία Κοτανίδου, μία εξαιρετική

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κορωνοϊός - Πλακιωτάκης: «Αισθάνθηκα την ανησυχία - Έζησα τη μοναξιά της ασθένειας»

Ευχαριστίες στους γιατρούς του, σε όλο το νοσηλευτικό προσωπικό, στον πρωθυπουργό και τους συναδέλφους του, αλλά και σε όλους τους πολίτες, έστειλε ο υπουργός Ναυτιλίας Γιάννης Πλακιωτάκης, ο οποίος έλαβε εξιτήριο…

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Κορωνοϊός - Πλακιωτάκης: «Αισθάνθηκα την ανησυχία - Έζησα τη μοναξιά της ασθένειας»

Ευχαριστίες στους γιατρούς του, σε όλο το νοσηλευτικό προσωπικό, στον πρωθυπουργό και τους συναδέλφους του, αλλά και σε όλους τους πολίτες, έστειλε ο υπουργός Ναυτιλίας Γιάννης Πλακιωτάκης, ο οποίος έλαβε εξιτήριο από το νοσοκομείο το μεσημέρι της Τρίτης, μετά από την περιπέτειά του με τον κορωνοϊό. Όπως ανέφερε σε δηλώσεις του μετά το εξιτήριο, κατά […]

Διαβάστε το στο

Κορωνοϊός: To μήνυμα Πλακιωτάκη μετά το εξιτήριο - "Έζησα τη μοναξιά της ασθενείας"

Bγήκε νικητής μετά από ένα μήνα μάχης με τον ιό

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Ο Γιάννης Πλακιωτάκης γύρισε σπίτι: «Έζησα τη μοναξιά της ασθένειας»

Επιστροφή στο σπίτι ύστερα από σχεδόν έναν μήνα. Ο Γιάννης Πλακιωτάκης, λίγη ώρα αφού πήρε το πολυπόθητο εξιτήριο από τον Ευαγγελισμό, ανέβασε στη σελίδα του στο Facebook ένα μήνυμα για να πει «ευχαριστώ» σε όσους τον βοήθησαν να βγει νικητής απ’ αυτή την περιπέτεια. «Με τη βοήθεια του Θεού και των γιατρών μου, βρίσκομαι πλέον στο σπίτι […]

Διαβάστε το στο lamiafm1.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά