Κόνσολας για ανασχηματισμό: Δεδομένη η στήριξη όλων στην προσπάθεια Μητσοτάκη

15:11 - 04/01/2021

Σε απολογισμό θητείας προχώρησε ο Υφυπουργός Τουρισμού κ. Μάνος Κόνσολας, ο οποίος απομακρύνθηκε από το κυβερνητικό σχήμα. «Θέλω να ευχαριστήσω τον Πρωθυπουργό για την ευκαιρία και τη δυνατότητα που μου έδωσε να υπηρετήσω στο Υπουργείο Τουρισμού, σε μια ιδιαίτερα δύσκολη συγκυρία. Στην πολιτική μου διαδρομή, η μοναδική αίσθηση μονιμότητας που υπάρχει, είναι η έννοια του […] The post Κόνσολας για ανασχηματισμό: Δεδομένη η στήριξη όλων στην προσπάθεια Μητσοτάκη appeared first on Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κόνσολας για ανασχηματισμό: Δεδομένη η στήριξη όλων μας στην προσπάθεια του πρωθυπουργού και της κυβέρνησης

Ο υφυπουργός Τουρισμού Μάνος Κόνσολας, μετά το αποτέλεσμα του ανασχηματισμού, έκανε την ακόλουθη δήλωση:

Διαβάστε το στο real.gr

ΣΥΡΙΖΑ για ανασχηματισμό: Εγκλωβισμένος στο δρόμο της αποτυχίας ο κ. Μητσοτάκης

«Εγκλωβισμένος στην αποτυχία του, ο κ. Μητσοτάκης προχώρησε σε έναν ανασχηματισμό-φιάσκο», τονίζει σε δήλωσή του ο εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ, Νάσος Ηλιόπουλος. Παράλληλα, κατηγορεί τον Κυριάκο Μητσοτάκη ότι με τις επιλογές του στον ανασχηματισμό «επιβράβευσε τα εγκληματικά λάθη στη διαχείριση της πανδημίας, το χάος στα σχολεία, το μπάχαλο στον τουρισμό». «Οι ”μουσικές καρέκλες” και τα […]

Διαβάστε το στο tilegrafimanews.gr

Κόνσολας για τον ανασχηματισμό : Δεδομένη η στήριξή μου σε Μητσοτάκη και κυβέρνηση

«Η στήριξη όλων μας στην προσπάθεια του πρωθυπουργού και της κυβέρνησης είναι δεδομένη» δήλωσε ο τέως πλέον υφυπουργός Τουρισμού Μάνος Κόνσολας, μετά τον ανασχηματισμό. Μοναδική αίσθηση μονιμότηταςΣχολιάζοντας την απομάκρυνσή του από το κυβερνητικό σχήμα, τόνισε ότι «στην πολιτική μου διαδρομή η μοναδική αίσθηση μονιμότητας που υπάρχει, είναι η έννοια του καθήκοντος απέναντι στους πολίτες που […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Συνέντευξη Μητσοτάκη στο κεντρικό δελτίου του ΣΚΑΪ το βράδυ της Πέμπτης

Κικίλιας για ΑΙΓΙΣ: Μέσα σε 9 μήνες προκηρύξαμε διαγωνισμούς ύψους 1,5 δισ. ευρώ – Θα δώσουμε μάχη το καλοκαίρι

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η ζωή της μετά το «Survivor» και ο νέος της σύντροφος

Ελεονώρα Μελέτη: Απαντά για τις χυδαίες επιθέσεις που δέχεται για την απόφασή της να κατέβει στις Ευρωεκλογές

Μητσοτάκης για το Πρόγραμμα “Αιγίς”: Η πρόληψη, η καταστολή και η αποκατάσταση, το τρίπτυχο για την προστασία της ανθρώπινης ζωής

Κεραμέως από Βρυξέλλες: Η Τεχνική Υποστήριξη της Κομισιόν, πολύτιμος αρωγός στα μεταρρυθμιστικά επιτεύγματα της χώρας μας