Ανακοίνωση δημοτικού σχολείου: Κάθε παιδί σήμερα να έχει μαζί του μια κουβερτούλα

09:11 - 11/01/2021

Ανακοίνωση δημοτικού σχολείου: Κάθε παιδί σήμερα να έχει μαζί του μια κουβερτούλα Εξαιτίας των νέων κανονισμών που απαιτούν οι αίθουσες να αερίζονται, οι μαθητές στο σχολεία της Χαλάστρας θα πρέπει να έχουν μαζί… κουβερτούλα. Εκτός από τη σχολική τους τσάντα και το παγουρίνο, να φέρουν μαζί τους οι μαθητές και… κουβερτούλα, στο πλαίσιο των νέων… […]

Διαβάστε Περισσότερα στο diaforetiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημοτικό σχολείο ζήτησε στους μαθητές να φέρουν μαζί «μικρή κουβερτούλα» στην τάξη

To 2ο Δημοτικό Σχολείο Χαλάστρας έδωσε συγκεκριμένες οδηγίες στους μαθητές για τη σημερινή επιστροφή στα θρανία

Διαβάστε το στο lifo.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ diaforetiko.gr

Παναγιώτης Πετράκης: «Πιστεύω πολύ στον Χριστό κι εκεί εναποθέτω όλες μου τις ελπίδες»

Ο άντρας μου, μου κάνει παρατήρηση αν μια μέρα δεν βαφτώ. Τί να κάνω;

Γιος Παναγιώτη Φασούλα – Κέρδισε τον καρκίνο, έκλεισε τα 22, και είναι ολόιδιος ο μπαμπάς του

Πουλάνε σαν τρελά: Ανάρπαστα έγιναν τα πλαστικά καλαμάκια σε πανηγύρι

Έξαλλη η Μαρία Ιωαννίδου με την Google : «Μου προσθέτει 15 χρόνια. Εγώ νομίζω ότι μικροδείχνω, τουλάχιστον 10 χρόνια κάτω»

H Ιωάννα είναι 26 χρονών και είναι η νέα δασκάλα των Αρκιών που διδάσκει στον μοναδικό μαθητή