Κούβελας: Τα Hoaxes μού συμπεριφέρθηκαν άθλια - Έχω ήδη ενημερώσει έγκριτους νομικούς

14:31 - 11/01/2021

«Έχω ήδη ενημερώσει έγκριτους νομικούς για την άθλια συμπεριφορά των Hoaxes απέναντι και στο πρόσωπό μου», ενημερώνει ο καθηγητής Κλινικής Φαρμακολογίας του ΑΠΘ, Δημήτρης Κούβελας, απαντώντας στα περί παραπληροφόρησης που εξέδωσαν τα Ellinika Hoaxes για τις δηλώσεις του στην ΕΡΤ3 στις αρχές Δεκεμβρίου.«Έχω ήδη ενημερώσει έγκριτους νομικούς για την άθλια συμπεριφορά των HOAXES απέναντι και στο πρόσωπό μου, και φυσικά για το επικίνδυνο της στάσης τους για μερίδα ασθενών, που φθάνει στην αντιποίηση του ιατρικού επαγγέλματος». Αυτό ενημερώνει, διά μέσου ανάρτησής του στον προσωπικό λογαριασμό του στο Facebook, ο καθηγητής Κλινικής Φαρμακολογίας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ), Δη

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά