Η Μάγκυ Ταμπακάκη για το bullying που δέχτηκε – «Ήμουν η χοντρή της τάξης, με έλεγαν παχύδερμο»

15:24 - 14/01/2021

Στο Pop Up και τη Χριστιάνα Κοχλατζή έδωσε συνέντευξη η Μάγκυ Ταμπακάκη, η οποία μίλησε για το MasterChef, αλλά και […] The post Η Μάγκυ Ταμπακάκη για το bullying που δέχτηκε – «Ήμουν η χοντρή της τάξης, με έλεγαν παχύδερμο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάγκυ Ταμπακάκη – MasterChef: «Ήμουν η χοντρή της τάξης - Με έλεγαν παχύδερμο»

«Πέρασα την παιδική και εφηβική μου ηλικία ως το αγοροκόριτσο με τα παραπανίσια κιλά» περιέγραψε η πρώην παίκτρια από τον 2o κύκλο του ριάλιτι μαγειρικής του Star

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Πρώην παίκτρια του MasterChef αποκαλύπτει: “Δεχόμουν bullying – Ήμουν η χοντρή της τάξης, με έλεγαν παχύδερμο”

Ξαφνιάζει η πρώην παίκτρια του MasterChef με τις δηλώσεις της! Σε μια εξομολόγηση ψυχής προχώρησε η γνωστή πρώην παίκτρια του MasterChef σε τηλεοπτική της συνέντευξη ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Πρώην παίκτρια του MasterChef αποκαλύπτει: “Δεχόμουν bullying – Ήμουν η χοντρή της τάξης, με έλεγαν παχύδερμο” δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Masterchef - Μάγκυ Ταμπακάκη: "Ήμουν η χοντρή της τάξης, με έλεγαν παχύδερμο" - Η αποκάλυψη για το bullying [βίντεο]

Η πρώην παίκτρια του Masterchef μιλά για τον τρόπο που της συμπεριφέρονταν οι συμμαθητές της λόγω των παραπανίσιων κιλών.

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»