Νέα "βόμβα": Η Λυδία Σέρβου αποκάλυψε το όνομα του μουσικοσυνθέτη που την παρενόχλησε σεξουαλικά στα 15 της

09:12 - 04/02/2021

Στην αποκάλυψη του ονόματος του μουσικοσυνθέτη, τον οποίο καταγγέλλει πως την παρενόχλησε σεξουαλικά όταν ήταν 15 ετών, προχώρησε η τραγουδίστρια Λυδία Σέρβου.

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ολη η σοκαριστική συνέντευξη της Λυδίας Σέρβου: Αυτός ο μουσικοσυνθέτης μου επιτέθηκε σεξουαλικά στα 15 μου

Η Λυδία Σέρβου αποκαλύπτει στα «ΝΕΑ» τον μουσικοσυνθέτη που της επιτέθηκε σεξουαλικά μόλις στα 15 της χρόνια

Διαβάστε το στο in.gr

Η Λυδία Σέρβου κατονόμασε τον μουσικοσυνθέτη που της επιτέθηκε σεξουαλικά στα 15 της

Η Λυδία Σέρβου αποφάσισε να αποκαλύψει στα ΝΕΑ και τη δημοσιογράφο Ζωή Λιάκα το όνομα του πασίγνωστου συνθέτη που τον κατηγορεί ότι της επιτέθηκε σεξουαλικά.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Η Λυδία Σέρβου αποκαλύπτει ποιος μεγάλος συνθέτης την είχε παρενοχλήσει σεξουαλικά στα 15 της!

Η Λυδία Σέρβου σε συνέντευξη που παραχωρεί στην εφημερίδα Τα Νέα αποκάλυψε το όνομα του μεγάλου μουσικοσυνθέτη που την είχε παρενοχλήσει σεξουαλικά σε...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ολη η σοκαριστική συνέντευξη της Λυδίας Σέρβου: Αυτός ο μουσικοσυνθέτης μου επιτέθηκε σεξουαλικά στα 15 μου

Χρειάστηκε να περάσουν 25 ολόκληρα χρόνια για να λύσει τη σιωπή της η Λύδια Σέρβου και να αποκαλύψει σήμερα στα «ΝΕΑ» ποιος ήταν ο άνθρωπος που της επιτέθηκε σεξουαλικά όταν ήταν ακόμη παιδί. Τώρα η τραγουδίστρια νιώθει επιτέλους δυνατή και ελεύθερη. Υπενθυμίζεται ότι από την πλευρά του μουσικοσυνθέτη, Δήμου Μούτση, ο οποίος κατονομάζεται από την […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Βασίλισσα Ράνια: Το θεϊκό φλοράλ κεντημένο καφτάνι που συνδύασε με σουέντ γόβες και τσάντα Bottega Veneta

Πεντανόστιμο νηστίσιμο κέικ με σοκολάτα - Εύκολη συνταγή, χωρίς μίξερ

Νικόλαος - Τατιάνα Μπλάτνικ: Η κρυφή ζωή σε διαφορετικά σπίτια, τα "τρίτα" πρόσωπα και το προγαμιαίο συμβόλαιο

Αγιοι Ανάργυροι: Η Κυριακή ξεψύχησε ακριβώς δίπλα το κουβούκλιο του φρουρού - Νέα φωτογραφικά ντοκουμέντα

Αποκαλυπτικός Μπισμπίκης για φωτογραφία με Βανδή: "Άνθρωπος που καθόταν στο ταβερνάκι στα Εξάρχεια την πούλησε 50 ευρώ"

Super League: Παρέλαση τίτλου η ΑΕΚ, 3-0 τον ΠΑΟ - Έχασαν έδαφος Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ