Έλντα Πανοπούλου για Παύλο Χαϊκάλη: “Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές ίσως και να χειροδικούσα”

13:48 - 08/02/2021

Η Έλντα Πανοπούλου μίλησε στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου “T-Live” με αφορμή τη δήλωση του Παύλου To άρθρο Έλντα Πανοπούλου για Παύλο Χαϊκάλη: “Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές ίσως και να χειροδικούσα” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλντα Πανοπούλου για Παύλο Χαϊκάλη: «Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές ίσως και να χειροδικούσα»

Η Έλντα Πανοπούλου σχολίασε τη δήλωση του Παύλου Χαϊκάλη ότι υπήρξε ερωτευμένος με την ηθοποιό Ηλιάνα Αραβή

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Πανοπούλου για Χαϊκάλη: Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές ίσως και να χειροδικούσα (βίντεο)

Η ηθοποιός σχολίασε τη δήλωση του συναδέλφου της ότι υπήρξε ερωτευμένος με την ηθοποιό Ηλιάνα Αραβή

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Έλντα Πανοπούλου για Παύλο Χαϊκάλη: «Αν το έκανε αυτό δάσκαλος της σχολής μου μπορεί και να χειροδικούσα»

Η γνωστή ηθοποιός, Έλντα Πανοπούλου, πήρε θέση για τη δήλωση του Παύλου Χαϊκάλη ότι υπήρξε ερωτευμένος με την συνάδελφό του Ηλιάνα Αραβή. Η Έλντα Πανοπούλου ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Έλντα Πανοπούλου για Παύλο Χαϊκάλη: «Αν το έκανε αυτό δάσκαλος της σχολής μου μπορεί και να χειροδικούσα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Πανοπούλου για Χαϊκάλη: «Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές, ίσως και να χειροδικούσα»

Η Έλντα Πανοπούλου, η οποία είναι ιδιοκτήτρια Δραματικής Σχολής, τοποθετήθηκε μετά την παραδοχή του ηθοποιού για σεξουαλική παρενόχληση της Ηλιάνας Αραβή, αναφέροντας ότι θα προχωρούσε ακόμα και σε χειροδικία αν κάποιος δίδασκε στη σχολή της και παρενοχλούσε φοιτητές

Διαβάστε το στο in.gr

Πανοπούλου για Χαϊκάλη: «Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές, ίσως και να χειροδικούσα»

Η Έλντα Πανοπούλου, η οποία είναι ιδιοκτήτρια Δραματικής Σχολής, τοποθετήθηκε μετά την παραδοχή του ηθοποιού για σεξουαλική παρενόχληση της Ηλιάνας Αραβή, αναφέροντας ότι θα προχωρούσε ακόμα και σε χειροδικία αν κάποιος δίδασκε στη σχολή της και παρενοχλούσε φοιτητές

Διαβάστε το στο tanea.gr

Έλντα Πανοπούλου για Παύλο Χαϊκάλη: «Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές θα είχα χειροδικήσει» (vid)

Η Έλντα Πανοπούλου, ούσα ιδιοκτήτρια Δραματικής Σχολής, τοποθετήθηκε στο θέμα αναφέροντας ότι θα προχωρούσε ακόμα και σε χειροδικία αν κάποιος δίδασκε στη σχολή της και παρενοχλούσε φοιτητές. «Αν στη δική μου αντίληψη είχε υποπέσει σε οποιονδήποτε χρόνο, ότι κάποιος δάσκαλος της σχολής μου πραγματοποιεί αυτό το παράπτωμα, όχι απλώς να πλησιάσει, με έναν τέτοιο τρόπο […] The post Έλντα Πανοπούλου για Παύλο Χαϊκάλη: «Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές θα είχα χειροδικήσει» (vid) appeared first on TheCaller.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλντα Πανοπούλου για Παύλο Χαϊκάλη: “Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές θα είχα χειροδικήσει”

Η Έλντα Πανοπούλου μίλησε στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου T-Live με αφορμή τη δήλωση του Παύλου Χαϊκάλη ότι υπήρξε ερωτευμένος με την ηθοποιό Ηλιάνα Αραβή, όταν […] The post Έλντα Πανοπούλου για Παύλο Χαϊκάλη: “Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές θα είχα χειροδικήσει” appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Έλντα Πανοπούλου για Παύλο Χαϊκάλη: «Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές ίσως και να χειροδικούσα»

Τι δήλωσε η Έλντα Πανοπούλου

Διαβάστε το στο mononews.gr

Έλντα Πανοπούλου για Χαϊκάλη: «Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές ίσως και να χειροδικούσα»

Η Έλντα Πανοπούλου σχολίασε τη δήλωση του Παύλου Χαϊκάλη ότι υπήρξε ερωτευμένος με την ηθοποιό Ηλιάνα Αραβή, όταν εκείνη φοιτούσε στη σχολή που δίδασκε ο γνωστός ηθοποιός. Η Έλντα Πανοπούλου, η οποία είναι ιδιοκτήτρια Δραματικής Σχολής, τοποθετήθηκε στο θέμα αναφέροντας ότι θα προχωρούσε ακόμα και σε χειροδικία αν κάποιος δίδασκε στη σχολή της και παρενοχλούσε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Εκτός εαυτού η Έλντα Πανοπούλου με τον Παύλο Χαϊκάλη: Αν δάσκαλος της σχολής μου παρενοχλούσε φοιτητές, ίσως και…

Συνεχίζονται οι υποθέσεις σχετικά με τις καταγγελίες στον καλλιτεχνικό χώρο όπου αρκετοί ηθοποιοί έχουν πει για τις άσχημες περιπτώσεις στο παρελθόν τους. Συγκεκριμένα η γνωστή ηθοποιός Έλντα Πανοπούλου σε δηλώσεις της μίλησε για όσα είπε ο Παύλος Χαϊκάλης σχετικά με την ηθοποιό που του έκανε την καταγγελία. Ειδικότερα η Έλντα Πανοπούλου μίλησε στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου “T-Live” με αφορμή τη δήλωση του Παύλου Χαϊκάλη ότι υπήρξε ερωτευμένος με την ηθοποιό Ηλιάνα Αραβή, όταν εκείνη φοιτούσε στη σχολή που δίδασκε ο γνωστός ηθοποιός. Η Έλντα Πανοπούλου, ούσα ιδιοκτήτρια Δραματικής Σχολής, τοποθετήθηκε στο θέμα αναφέροντας ότι θα προχωρούσε ακόμα και σε χειροδικία αν κάποιος δίδασκε στη σ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»