Έλλη Κοκκίνου: “Μεγάλος καλλιτέχνης είχε ζητήσει να μου χαμηλώσουν το μικρόφωνο”

16:48 - 08/02/2021

H Έλλη Κοκκίνου παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό Down Town Κύπρου και ένα απόσπασμα αυτής προβλήθηκε μέσα To άρθρο Έλλη Κοκκίνου: “Μεγάλος καλλιτέχνης είχε ζητήσει να μου χαμηλώσουν το μικρόφωνο” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλλη Κοκκίνου: «Μεγάλος καλλιτέχνης είχε ζητήσει να μου χαμηλώσουν το μικρόφωνο»

Η γνωστή τραγουδίστρια αναφέρθηκε στην αντιεπαγγελματική συμπεριφορά που έχει βιώσει στο χώρο της 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Έλλη Κοκκίνου: Γνωστός καλλιτέχνης ζήτησε να μου χαμηλώσουν το μικρόφωνο για να μην ακούγομαι

Η τραγουδίστρια Έλλη Κοκκίνου, σε συνέντευξη που παραχώρησε, μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και σε ένα άσχημο περιστατικό που της συνέβη με πρωταγωνιστή γνωστό καλλιτέχνη. H γνωστή ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Έλλη Κοκκίνου: Γνωστός καλλιτέχνης ζήτησε να μου χαμηλώσουν το μικρόφωνο για να μην ακούγομαι δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Έλλη Κοκκίνου : «Μεγάλος καλλιτέχνης είχε ζητήσει να μου χαμηλώσουν το μικρόφωνο»

H γνωστή τραγουδίστρια Έλλη Κοκκίνου παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό Down Town Κύπρου και αποκάλυψε πολλά.

Διαβάστε το στο in.gr

Έλλη Κοκκίνου: Γνωστός καλλιτέχνης ζήτησε να μου χαμηλώσουν το μικρόφωνο για να μην ακούγομαι

Η τραγουδίστρια Έλλη Κοκκίνου, σε συνέντευξη που παραχώρησε, μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και σε ένα άσχημο περιστατικό που της συνέβη με πρωταγωνιστή γνωστό καλλιτέχνη. H γνωστή τραγουδίστρια Έλλη Κοκκίνου έδωσε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό Down Town Κύπρου, αναφερόμενη μεταξύ άλλων στην καλλιτεχνική της πορεία. Ένα απόσπασμα αυτής της συνέντευξης προβλήθηκε μέσα από την εκπομπή “Love […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Αλέξης Κούγιας: Η πρώτη αντίδραση μετά την καταδικαστική απόφαση για τη Ρούλα Πισπιρίγκου – «Τεράστιο δικαστικό σκάνδαλο»

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: Οι πρώτες δηλώσεις μετά την περιπέτεια της υγείας του – «Πλέον βλέπω τη ζωή με άλλα μάτια»

Η Μαρία Αντωνά για τον γάμο της με τον Άρη Σοϊλέδη: «Τον συζητάμε, δε λέω ημερομηνία γιατί θα γίνω γραφική»

Γρηγόρης Αρναούτογλου: Ξεκαθαρίζει για τον Γιάννη Πλούταρχο – «Εννοείται ότι έκανε πλάκα, μην ψάχνεστε»

Μιρέλα Πάχου: Ο αδελφός της αποφοίτησε από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών – Φωτογραφίες TLIFE

Δημήτρης Λάλος – Έλενα Μαυρίδου: Το χρονικό της σχέσης τους! Οι εκδηλώσεις θαυμασμού, τα unfollow και η Μαριλίτα Λαμπροπούλου