Άννα Χατζησοφιά: «Θα βγουν και για άλλο πρόσωπο, έμεινα ενεός όταν το έμαθα»

14:27 - 20/02/2021

Η Άννα Χατζησοφιά, σε μία από τις σπάνιες τηλεοπτικές της συνεντεύξεις, κάθισε στον καναπέ του Dot και μίλησε με τη […] The post Άννα Χατζησοφιά: «Θα βγουν και για άλλο πρόσωπο, έμεινα ενεός όταν το έμαθα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Χατζησοφιά: Θα βγουν και για άλλο πρόσωπο, έμεινα ενεή όταν το έμαθα

«Η δική μου συμπεριφορά έχει αλλάξει ήδη και αυτό μου κοστίζει για κάποιους ανθρώπους. Στεναχωριέμαι πραγματικά αλλά έτσι είναι»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Άννα Χατζησοφιά: Και για άλλο πρόσωπο λέγεται ότι θα βγουν πράγματα τις επόμενες μέρες

«Τους περισσότερους από αυτούς τους ξέρω. Η δική μου συμπεριφορά έχει αλλάξει ήδη και αυτό μου κοστίζει για κάποιους ανθρώπους. Στεναχωριέμαι πραγματικά αλλά έτσι είναι», κατέληξε η Άννα Χατζησοφιά μιλώντας στην εκπομπή Dot. 

Διαβάστε το στο in.gr

Άννα Χατζησοφιά: Και για άλλο πρόσωπο λέγεται ότι θα βγουν πράγματα τις επόμενες μέρες

«Τους περισσότερους από αυτούς τους ξέρω. Η δική μου συμπεριφορά έχει αλλάξει ήδη και αυτό μου κοστίζει για κάποιους ανθρώπους. Στεναχωριέμαι πραγματικά αλλά έτσι είναι», κατέληξε η Άννα Χατζησοφιά μιλώντας στην εκπομπή Dot. 

Διαβάστε το στο tanea.gr

Άννα Χατζησοφιά: «Και για άλλο πρόσωπο λέγεται ότι θα βγουν πράγματα τις επόμενες μέρες» (vid)

Αρχικά, η Άννα Χατζησοφιά είπε για την καταγγελία που είχε κάνει η Ζέτα Δούκα για τον Γιώργο Κιμούλη: «Για τη Ζέτα Δούκα ο Χάρης Ρώμας το ήξερε. Του είχε εξομολογηθεί γυρνώντας από το γύρισμα με το αυτοκίνητό του, το ήξερε το περιστατικό που εξομολογήθηκε στην εκπομπή της Δανάης. Δεν το ήξερα ομολογώ και μάλιστα αισθάνθηκα […] The post Άννα Χατζησοφιά: «Και για άλλο πρόσωπο λέγεται ότι θα βγουν πράγματα τις επόμενες μέρες» (vid) appeared first on TheCaller.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Άννα Χατζησοφιά: «Και για άλλο πρόσωπο λέγεται ότι θα βγουν πράγματα τις επόμενες μέρες» (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Σε μία από τις σπάνιες τηλεοπτικές της συνεντεύξεις, η Άννα Χατζησοφιά, μίλησε από τον καναπέ του Dot για το ζήτημα των ημερών. Η Άννα Χατζησοφιά αναφέρθηκε στην καταγγελία που είχε κάνει η Ζέτα Δούκα για τον Γιώργο Κιμούλη: «Για τη Ζέτα Δούκα ο Χάρης Ρώμας το ήξερε. Του είχε εξομολογηθεί γυρνώντας από το γύρισμα με το αυτοκίνητό του, το ήξερε το περιστατικό που εξομολογήθηκε στην εκπομπή της Δανάης. Δεν το ήξερα ομολογώ και μάλιστα αισθάνθηκα άσχημα γιατί με τον Γιώργο Κιμούλη έχουμε μια φιλική σχέση, μια προσωπική σχέση. Αλλά είναι τελείως διαφορετικό πράγμα αυτό και δεν μπορείς να ξέρεις αν δεν έχεις συνεργαστεί με κάποιον το πώς συμπεριφέρεται στον άλλον. Δεν έχεις την ίδια εικόνα».

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Άννα Χατζησοφιά: Θα βγουν και για άλλο πρόσωπο, έμεινα ενεός όταν το έμαθα

«Σίγουρα υπάρχουν πράγματα που δεν ξέρουμε»

Διαβάστε το στο news.gr

Άννα Χατζησοφιά: «Και για άλλο πρόσωπο λέγεται ότι θα βγουν πράγματα τις επόμενες μέρες»

Η Άννα Χατζησοφιά, σε μία από τις σπάνιες τηλεοπτικές της συνεντεύξεις, κάθισε στον καναπέ του Dot και μίλησε με τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε για το θέμα των ημερών. Αρχικά, η Άννα Χατζησοφιά είπε για την καταγγελία που είχε κάνει η Ζέτα Δούκα για τον Γιώργο Κιμούλη: «Για τη Ζέτα Δούκα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»