Δέσποινα Ολυμπίου : Με παρενόχλησαν σεξουαλικά δύο φορές, τη μια ως ανήλικη

19:48 - 20/02/2021

«Δεν είπα το όνομα γιατί είπα που να το σκαλίσω τώρα, ποιος θα με πιστέψει. Το ανέλυσα μόνη μου, το χώνεψα και πήγα παρακάτω». Με αυτά τα λόγια η Δέσποινα Ολυμπίου εξομολογείται τη δική της ιστορία σεξουαλικής παρενόχλησης

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοκάρει η Δέσποινα Ολυμπίου: Με παρενόχλησαν σεξουαλικά δύο φορές, τη μια ως ανήλικη

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Δ.Ολυμπίου: «Με παρενόχλησαν σεξουαλικά δύο φορές - Την πρώτη φορά ήμουν ανήλικη»

Η Δέσποινα Ολυμπίου κατά τη διάρκεια συνέντευξής της, εξομολογήθηκε τη δική της ιστορία σεξουαλικής παρενόχλησης την οποία δέχθηκε σε μικρή ηλικία. Συγκεκριμένα, ανέφερε πως «δεν είπα το όνομα γιατί είπα που να το σκαλίσω τώρα, ποιος θα με πιστέψει. Το ανέλυσα μόνη μου, το χώνεψα και πήγα παρακάτω». «Να λάβουμε υπ’ όψιν ότι την εποχή που ήμουν έφηβη, δεν υπήρχε αυτή η πληροφορία. Τώρα έχεις εγκυκλοπαίδεια στα χέρια σου. Όταν σου συμβεί κάτι σε ηλικία που είσαι άπειρη. Δύο φορές και την πρώτη φορά ήμουν ανήλικη… Χαίρομαι πολύ που έχουν βγει να μιλήσουν για να ξέρουν τα νέα παιδιά τα δικαιώματά τους. ​Σεξουαλική παρενόχληση είναι κι ένας επιδειξίας που μου έτυχε κι αυτό. Δεν είπα το όνομα γιατί ε

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου