Στα Διαπόντια νησιά η Πρόεδρος της Δημοκρατίας

09:09 - 22/02/2021

Τους Οθωνούς και την Ερείκουσα επισκέπτεται σήμερα η Πρόεδρος της Δημοκρατίας, Κατερίνα Σακελλαροπούλου, με αφορμή την έναρξη του εμβολιαστικού προγράμματος για τους κατοίκους των Διαποντίων Νησιών, που αποτελούν τον ακρογωνιαίο βορειοδυτικό λίθο της ελληνικής επικράτειας.

Διαβάστε Περισσότερα στο analitis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανοιχτή επιστολή στην Πρόεδρο της Δημοκρατίας

Πρόεδρος της Δημοκρατίας: Ένα χαμόγελο γλυκειάς μελαγχολίας γιά τά χρόνια τής νιότης μου ζωγραφίσθηκε στό πρόσωπό μου καθώς ήλθε στήν μνήμη μου, αναλογιζόμενος τόν τίτλο πού θά έδινα στίς σκέψεις μου, η κινηματογραφική ταινία μέ τόν χαρακτηριστικό τίτλο «To Sir with love»… Μητροπολίτου Φαναρίου Αγαθαγγέλου Γενικού Διευθυντού τής Αποστολικής Διακονίας τής Εκκλησίας τής Ελλάδος (Στόν […]

Διαβάστε το στο vimaorthodoxias.gr

Στα Διαπόντια Νησιά σήμερα η Πρόεδρος της Δημοκρατίας – Παρουσία της οι εμβολιασμοί στους Οθωνούς

Τους Οθωνούς και την Ερείκουσα επισκέπτεται σήμερα η Πρόεδρος της Δημοκρατίας, με αφορμή την έναρξη του εμβολιαστικού προγράμματος για τους κατοίκους των Διαποντίων Νησιών

Διαβάστε το στο mononews.gr

Στα Διαπόντια νησιά η Πρόεδρος της Δημοκρατίας

Τους Οθωνούς και την Ερείκουσα επισκέπτεται σήμερα η Πρόεδρος της Δημοκρατίας, Κατερίνα Σακελλαροπούλου, με αφορμή την έναρξη του εμβολιαστικού προγράμματος για τους κατοίκους των Διαποντίων Νησιών, που αποτελούν τον ακρογωνιαίο βορειοδυτικό λίθο της ελληνικής επικράτειας. Η κ. Σακελλαροπούλου συνοδεύεται από [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ analitis.gr

Σουηδία-Covid-19: Εμβολιάστηκε ο πρωθυπουργός Λεβέν, παροτρύνει τους πολίτες να κάνουν το ίδιο

Νέο ban της FΙΒΑ στην ΑΕΚ

ΜέΡΑ 25: Nα καταργηθούν άμεσα τα sms και η νυχτερινή απαγόρευση

Κοζάνη: Στις περιοχές που υπέστησαν ζημιές ο πρόεδρος του ΕΛΓΑ

Αυστηρά μέτρα και αλλαγές στο Wimbledon

Ημιτελικός των ρεκόρ στο «Θεράμικα»