Άννα Χατζησοφιά: «Ήμουν μάρτυρας σε ένα περιστατικό σεξουαλικής παρενόχλησης»

13:30 - 23/02/2021

Στο Πρωινό βρέθηκε καλεσμένη η Άννα Χατζησοφιά και μοιράστηκε τον προβληματισμό της για όσα συμβαίνουν το τελευταίο διάστημα στον χώρο […] The post Άννα Χατζησοφιά: «Ήμουν μάρτυρας σε ένα περιστατικό σεξουαλικής παρενόχλησης» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Χατζησοφιά: Ήμουν μάρτυρας σε ένα περιστατικό σεξουαλικής παρενόχλησης

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Άννα Χατζησοφιά:«Ήμουν μάρτυρας σε περιστατικό σεξουαλικής παρενόχλησης ενός σκηνοθέτη προς ηθοποιό» (βίντεο)

Η Άννα Χατζησοφιά, βρέθηκε το πρωί της Τρίτης 23 Φεβρουαρίου, καλεσμένη στο «Πρωινό», και μεταξύ άλλων μοιράστηκε τον προβληματισμό της για όσα συμβαίνουν το τελευταίο διάστημα στον χώρο του θεάματος, αλλά και αποκάλυψε πως ήταν μάρτυρας περιστατικού σεξουαλικής βίας. «Το θέμα είναι αν την επόμενη μέρα, όλη αυτή η ιστορία φέρει ένα ξεκαθάρισμα, όχι μόνο στο χώρο του θεάτρου, της τηλεόραση, της δημοσιογραφίας, της πολιτικής, των πανεπιστημίων, αλλά αν συνολικά βοηθήσει να αλλάξουν οι νοοτροπίες. Το σημαντικό είναι να μπορέσουμε να ξεφύγουμε από τα έμφυλα στερεότυπα, τα θύματα να πάψουν να αυτοενεχοποιούνται και η κοινωνία να πάψει να ενοχοποιεί τα θύματα», είπε η Άννα Χατζησοφιά. «Είχε τύχει να

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»