Η Μπέσυ Μάλφα λύγισε στον αέρα: «Δεν μπορώ να αναπνεύσω»

12:57 - 24/02/2021

Ιδιαίτερα φορτισμένη από όλα όσα συμβαίνουν τις τελευταίες εβδομάδες στον χώρο του θεάτρου ήταν η Μπέσυ Μάλφα στο Πρωινό. Η […] The post Η Μπέσυ Μάλφα λύγισε στον αέρα: «Δεν μπορώ να αναπνεύσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Μπέσυ Μάλφα λύγισε στον αέρα: «Δεν μπορώ να αναπνεύσω»

«Ελπίζω να βγάλω πέρα τη συνέντευξη, σας λέω ότι είμαι πολύ ταραγμένη»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μπέσυ Μάλφα – «Λύγισε» στον αέρα: Αισθάνομαι ότι δεν μπορώ να αναπνεύσω

«Ελπίζω να βγάλω πέρα τη συνέντευξη, σας λέω ότι είμαι πολύ ταραγμένη», είπε στον αέρα της εκπομπής η ηθοποιός Μπέσυ Μάλφα. Φορτισμένη από όλα όσα ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Μπέσυ Μάλφα – «Λύγισε» στον αέρα: Αισθάνομαι ότι δεν μπορώ να αναπνεύσω δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Η Μπέσυ Μάλφα «έσπασε» στον «αέρα»: Δεν μπορώ να αναπνεύσω, είμαι πολύ ταραγμένη

Καλεσμένη της Φαίης Σκορδά και του Γιώργου Λιάγκα στο «Πρωινό» ήταν η Μπέσυ Μάλφα το πρωί της Τετάρτης. Η ηθοποιός εμφανίστηκε ιδιαίτερα φορτισμένη από όλα όσα συμβαίνουν τις τελευταίες εβδομάδες στον καλλιτεχνικό χώρο. Στην αρχή της συζήτησης τους, η Μπέσυ Μάλφα τόνισε πως δεν ξέρει αν θα καταφέρει να ανταπεξέλθει στην συνέντευξη. «Έχω πέσει πάρα […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η Μπέσυ Μάλφα λύγισε στον αέρα: «Δεν μπορώ να αναπνεύσω» – ΒΙΝΤΕΟ

"Ελπίζω να βγάλω πέρα τη συνέντευξη, σας λέω ότι είμαι πολύ ταραγμένη", είπε η Μπέσυ Μάλφα. Το άρθρο Η Μπέσυ Μάλφα λύγισε στον αέρα: «Δεν μπορώ να αναπνεύσω» – ΒΙΝΤΕΟ εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Μπέσυ Μάλφα στον αέρα του Πρωινού: «Δεν μπορώ να αναπνεύσω»

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Η Μπέσυ Μάλφα δάκρυσε στον αέρα: «Δεν μπορώ να αναπνεύσω»

Η Μπέσυ Μάλφα δεν μπόρεσε να κρύψει την ταραχή και τη συγκίνησή της για τα όσα διαδραματίζονται τον τελευταίο καιρό στο χώρο του θεάτρου.

Διαβάστε το στο to10.gr

Μπέσσυ Μάλφα: “Νιώθω ότι δεν μπορώ να αναπνεύσω, δεν είμαι έτοιμη να πω…”

Καλεσμένη στην εκπομπή “Το Πρωινό” βρέθηκε η Μπέσσυ Μάλφα το πρωί της Τετάρτης. Η γνωστή ηθοποιός, ούσα ιδιαίτερα φορτισμένη με την κατάσταση που επικρατεί στο χώρο του θεάτρου, αναφέρθηκε στις αποκαλύψεις που έχουν σοκάρει το πανελλήνιο, σχολίασε την αναφορά του Αλέξη Κούγια στους “επαγγελματίες ομοφυλόφιλους”, ενώ όταν ρωτήθηκε αν έχει δεχτεί σεξουαλική παρενόχληση δεν μπόρεσε […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»