Μπέσυ Μάλφα: «Είναι σοκαριστικά όλα - Εκείνο που με παραλύει είναι η παιδοφιλία» (βίντεο)

13:41 - 24/02/2021

Η Μπέσυ Μάλφα, εμφανίστηκε στο πλατό του «Πρωινό», ιδιαίτερα φορτισμένη από όλα όσα συμβαίνουν τις τελευταίες εβδομάδες στον χώρο του θεάτρου. ​Η ηθοποιός, στο ξεκίνημα της κουβέντας είπε: «Έχω πέσει πάρα πολύ, αισθάνομαι ότι δεν μπορώ να αναπνεύσω, είμαι πολύ ταραγμένη, αλλά από την άλλη αισθάνομαι ότι έρχεται ένα φως και ότι πρέπει όλοι μαζί να αγωνιστούμε γι’ αυτό. Είναι σοκαριστικά όλα. Εκείνο όμως που με παραλύει, είναι η παιδοφιλία. Ελπίζω να βγάλω πέρα τη συνέντευξη, σας λέω ότι είμαι πολύ ταραγμένη». Λίγο αργότερα, όταν ο Γιώργος Λιάγκας ρώτησε την ηθοποιό αν έχει βιώσει παρόμοιο περιστατικό παρενόχλησης ή ψυχολογικής βίας, η Μπέσυ Μάλφα απάντησε: «Η απάντηση είναι: όχι, ναι, δεν ξέρω,

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λύγισε on air η Μπέσυ Μάλφα: Δεν μπορώ να αναπνεύσω – Εκείνο που με παραλύει, είναι η παιδοφιλία (βίντεο)

Ιδιαίτερα φορτισμένη από όλα όσα συμβαίνουν τις τελευταίες εβδομάδες στον χώρο του θεάτρου ήταν η Μπέσυ Μάλφα στο Πρωινό. Η ηθοποιός, στο ξεκίνημα της κουβέντας είπε: «Έχω πέσει πάρα πολύ, αισθάνομαι ότι δεν μπορώ να αναπνεύσω, είμαι πολύ ταραγμένη, αλλά από την άλλη αισθάνομαι ότι έρχεται ένα φως και ότι πρέπει όλοι μαζί να αγωνιστούμε […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις