Ν.Μποφίλιου: «Μας σημάδευαν με τα όπλα στο κεφάλι - Φοβήθηκα για την ζωή μου»

21:14 - 24/02/2021

Η Νατάσσα Μποφίλιου παραχώρησε συνέντευξη στο Youtube και μίλησε για ένα τρομακτικό συμβάν. Η τραγουδίστρια μίλησε στον YouTuber Fipster και αναφέρθηκε σε περιστατικό, όπου βρισκόταν σε μια ταβέρνα και μπήκανε μέσα ένοπλοι ληστές. «Η μόνη φορά που φοβήθηκα πραγματικά ήταν όταν βρέθηκα με τους συμμαθητές μου από το δημοτικό και πήγαμε να φάμε σε ένα ταβερνάκι. Είχαν φύγει όλοι οι πελάτες και ξαφνικά μπαίνουν τρεις τύποι με κουκούλες και όπλα», περιέγραψε η Νατάσσα Μποφίλιου. «Μας σημαδεύουν με τα όπλα, ήμασταν η μόνη παρέα. Σκέφτηκα εκείνη τη στιγμή αν είναι κανένας που με αναγνωρίσει, φοβήθηκε σκεπτόμενη ότι μπορεί να αντιληφθούν ποια είμαι και να πουν “τώρα που είσαι εδώ, τελειώσαμε”».  

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ν.Μποφίλιου: Μας σημάδευαν με τα όπλα στο κεφάλι – Φοβήθηκα για την ζωή μου

Η Νατάσσα Μποφίλιου παραχώρησε συνέντευξη στο Youtube και μίλησε για ένα τρομακτικό συμβάν. Η τραγουδίστρια μίλησε στον YouTuber Fipster και αναφέρθηκε σε περιστατικό, όπου βρισκόταν... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ν.Μποφίλιου: Μας σημάδευαν με τα όπλα στο κεφάλι – Φοβήθηκα για την ζωή μου

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις