Αγγελική Ηλιάδη: ” Ο παραγωγός μου, κλείδωσε και με πέταξε στο κρεβάτι -Τον έγδαρα”

02:36 - 25/02/2021

Η Αγγελική Ηλιάδη βρέθηκε το βράδυ της Τετάρτης στα Μεσάνυχτα, και απάντησε σε όλες τις ερωτήσεις To άρθρο Αγγελική Ηλιάδη: ” Ο παραγωγός μου, κλείδωσε και με πέταξε στο κρεβάτι -Τον έγδαρα” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελική Ηλιάδη: Ο παραγωγός μου κλείδωσε την γκαρσονιέρα και με πέταξε στο κρεβάτι - Τον έγδαρα στο πρόσωπο

Τι απαντά η τραγουδίστρια σε όσους κάνουν αρνητικά σχόλια για την εξωτερική της εμφάνιση

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Η Αγγελική Ηλιάδη: Με έριξε στο κρεβάτι και του έγδαρα το πρόσωπο

«Την επόμενη ημέρα το πρωί, λυσσασμένη ακόμα, μπήκα στις γραφεία ...»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αγγελική Ηλιάδη: Με κλείδωσε και με πέταξε στο κρεβάτι – Τον έγδαρα στο πρόσωπο (vid)

Καλεσμένη στα Μεσάνυχτα βρέθηκε το βράδυ της Τετάρτης (24/2) η Αγγελική Ηλιάδη και απάντησε σε όλες τις ερωτήσεις της Ελεονώρας Μελέτη. H αγαπημένη τραγουδίστρια απάντησε για ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Αγγελική Ηλιάδη: Με κλείδωσε και με πέταξε στο κρεβάτι – Τον έγδαρα στο πρόσωπο (vid) δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αγγελική Ηλιάδη : «Με έριξε στο κρεβάτι και του έγδαρα το πρόσωπο»

Η εξομολόγηση της Αγγελικής Ηλιάδης για τη σεξουαλική παρενόχληση που είχε δεχθεί

Διαβάστε το στο in.gr

Αγγελική Ηλιάδη για σεξουαλική παρενόχληση: Παραγωγός με κλείδωσε σε γκαρσονιέρα, με έριξε στο κρεβάτι, του έγδαρα το πρόσωπο

Την δική της εξομολόγηση για την σεξουαλική παρενόχληση που δέχτηκε στα πρώτα της βήματα, έκανε η Αγγελική Ηλιάδη στην εκπομπή «Μεσάνυχτα» της Ελεονώρας Μελέτη. «Δεν πρέπει να γίνεται συγκεκριμένο για έναν χώρο. Πρόσφατα μίλησα με την θεία μου για αυτό. Εγώ μόλις είχα μπει σε δισκογραφική εταιρία και γνώρισα τον τότε παραγωγό μου… Δυστυχώς είναι […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αγγελική Ηλιάδη: Παραγωγός με κλείδωσε σε γκαρσονιέρα και με έριξε στο κρεβάτι – Τού έγδαρα τη μούρη

Όπως είπε η Αγγελική Ηλιάδη αρχικά: «Δεν πρέπει να γίνεται συγκεκριμένο για έναν χώρο. Πρόσφατα μίλησα με την θεία μου για αυτό. Εγώ μόλις είχα μπει σε δισκογραφική εταιρία και γνώρισα τον τότε παραγωγό μου… Δυστυχώς είναι εύκολο άνθρωποι που έχουν εξουσία να προσπαθήσουν να εκμεταλλευτούν ένα νέο κορίτσι, το οποίο μπαίνει σε μια δουλειά […] The post Αγγελική Ηλιάδη: Παραγωγός με κλείδωσε σε γκαρσονιέρα και με έριξε στο κρεβάτι – Τού έγδαρα τη μούρη appeared first on TheCaller.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η Αγγελική Ηλιάδη εξομολογείται: «Με έριξε στο κρεβάτι και του έγδαρα το πρόσωπο»

Την δική της εξομολόγηση για σεξουαλική παρενόχληση που είχε δεχθεί στα πρώτα της βήματα, έκανε η Αγγελική Ηλιάδη στα Μεσάνυχτα […] The post Η Αγγελική Ηλιάδη εξομολογείται: «Με έριξε στο κρεβάτι και του έγδαρα το πρόσωπο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Αγγελική Ηλιάδη: «Με πέταξε στο κρεβάτι, τον έγδαρα στο πρόσωπο» (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Καλεσμένη της Ελεονώρας Μελέτη στην εκπομπή "Μεσάνυχτα"  ήταν η Αγγελική Ηλιάδη, το βράδυ της Τετάρτης, αναφερόμενη -μεταξύ άλλων-  στην πρόσφατη περιπέτεια που είχε με τον κορωνοϊό, αλλά και τον τρόπο με τον οποίο αντιμετωπίζει τα αρνητικά σχόλια που δέχεται στα social media για την εμφανισή της και τις πλαστικές επεμβάσεις. Αναφορικά με τις καταγγελίες σεξουαλικής παρενόχλησης, η τραγουδίστρια αποκαλύπτει ότι έχει βιώσει αντίστοιχο περιστατικό στην εργασία της, με την ίδια να αντιδρά επιθετικά.  "Πέρασα δύσκολα με τον κορωνοϊό - Είχα 20 μέρες πυρετό" «Ήταν ότι χειρότερο μου έχει συμβεί. 14 μέρες πέρασαν και ήμουν ξανά θετική. Και 25 μέρες ξανά θετική. Είχα 20 μέρες πυρετό. Για ένα μήν

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Αγγελική Ηλιάδη: Παραγωγός με κλείδωσε και με έριξε στο κρεβάτι - Του έγδαρα όλη τη μούρη [βίντεο]

Η Αγγελική Ηλιάδη περιέγραψε την προσπάθεια ασέλγειας σε βάρος της αλλά και τη στάση της δισκογραφικής της εταιρείας.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Συγκλονίζει η Αγγελική Ηλιάδη στην Μελέτη: «Με κλείδωσε και με πέταξε στο κρεβάτι - Τον έγδαρα»

Η Αγγελική Ηλιάδη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή, Μεσάνυχτα που παρουσιάζει η Ελεονώρα Μελέτη και μεταξύ…

Διαβάστε το στο queen.gr

Συγκλονίζει η Αγγελική Ηλιάδη στην Μελέτη: «Με κλείδωσε και με πέταξε στο κρεβάτι - Τον έγδαρα»

Η Αγγελική Ηλιάδη ήταν καλεσμένη στην εκπομπή, Μεσάνυχτα που παρουσιάζει η Ελεονώρα Μελέτη και μεταξύ άλλων αποκάλυψε ένα περιστατικό σεξουαλικής παρενόχλησης που έζησε.

Διαβάστε το στο astrology.gr

Η Αγγελική Ηλιάδη καταγγέλλει: «Ο παραγωγός μου με κλείδωσε σε μια γκαρσονιέρα και με πέταξε στο κρεβάτι - Τον έγδαρα»

H Αγγελική Ηλιάδη αποκάλυψε σε συνέντευξή της πώς αντέδρασε όταν ο παραγωγός της της επιτέθηκε σεξουαλικά. Μιλώντας για την καραντίνα αλλά και πως είναι η καθημερινότητά της με τα δύο της παιδιά λέει: «Πέρασα από διάφορα στάδια ψυχολογικά στη καραντίνα. Βαρέθηκα. Είμαι και μόνη στο σπίτι με δυο παιδιά. Ο μεγάλος μου είναι 15 και είναι ανεξάρτητος. Ο μικρός μου είναι έξι και είμαστε μαζί όλη μέρα! Ο Μπάμπης θέλει να ασχοληθεί επαγγελματικά με το ποδόσφαιρο. Είναι καλός. Έχω μετανιώσει για τον τρόπο που έχω χειριστεί καταστάσεις και σχέσεις μου με ανθρώπους. Έχω πλέον συνηθίσει να είμαι μόνη μου και μου αρέσει». Τα αρνητικά σχόλια για την εμφάνισή της Η Αγγελική Ηλιάδη απάντησε και στο πώς νιώθει

Διαβάστε το στο pronews.gr

Αγγελική Ηλιάδη: Παργωγός με έριξε στο κρεβάτι και του έγδαρα το πρόσωπο

«Λυσσασμένη μπήκα στα γραφεία της εταιρίας με το συμβόλαιο, πήγα στον διευθυντή κι έσκισα το συμβόλαιο»

Διαβάστε το στο news.gr

Αγγελική Ηλιάδη: Με κλείδωσε και με πέταξε στο κρεβάτι – Τον έγδαρα στο πρόσωπο (video)

Την δική της εξομολόγηση για σεξουαλική παρενόχληση που είχε δεχθεί στα πρώτα της βήματα, έκανε η Αγγελική Ηλιάδη στα Μεσάνυχτα και στην Ελεονώρα Μελέτη. «Δεν πρέπει να γίνεται συγκεκριμένο για έναν χώρο. Πρόσφατα μίλησα με την θεία μου για αυτό. Εγώ μόλις είχα μπει σε δισκογραφική εταιρία και γνώρισα τον τότε παραγωγό μου… Δυστυχώς είναι […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αγγελική Ηλιάδη για σεξουαλική παρενόχληση από παραγωγό δισκογραφικής: Με κλείδωσε, με έριξε στο κρεβάτι, του έγδαρα τη μούρη και έφυγα

Την δική της ιστορία σεξουαλικής παρενόχλησης εκμυστηρεύτηκε η Αγγελική Ηλιάδη. Η γνωστή τραγουδίστρια εμφανίστηκε στην εκπομπή «Μεσάνυχτα» και στην Ελεονώρα Μελέτη όπου ανέφερε πως ένας... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Αγγελική Ηλιάδη για σεξουαλική παρενόχληση από παραγωγό δισκογραφικής: Με κλείδωσε, με έριξε στο κρεβάτι, του έγδαρα τη μούρη και έφυγα

Διαβάστε το στο spoilers

Αγγελική Ηλιάδη: Με πήγε ο παραγωγός μου σε μία γκαρσονιέρα, κλείδωσε και με πέταξε πάνω στο κρεβάτι

Η Αγγελική Ηλιάδη ήταν καλεσμένη το βράδυ της Τετάρτης στα “Μεσάνυχτα” της Ελεονόρα Μελέτη και έδωσε απαντήσεις για τα αρνητικά σχόλια για την εμφάνισή της,... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Αγγελική Ηλιάδη: Με πήγε ο παραγωγός μου σε μία γκαρσονιέρα, κλείδωσε και με πέταξε πάνω στο κρεβάτι

Διαβάστε το στο spoilers

Συγκλονίζει η Αγγελική Ηλιάδη: Ο παραγωγός μου με έριξε σε ένα κρεβάτι, έπεσε επάνω μου και…

Η Αγγελική Ηλιάδη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Μεσάνυχτα» και παραχώρησε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στην Ελεονώρα Μελέτη. Η γνωστή τραγουδίστρια σχολιάζοντας τις καταιγιστικές εξελίξεις στο χώρο... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Συγκλονίζει η Αγγελική Ηλιάδη: Ο παραγωγός μου με έριξε σε ένα κρεβάτι, έπεσε επάνω μου και…

Διαβάστε το στο spoilers

Αγγελική Ηλιάδη : «Με έριξε στο κρεβάτι και του έγδαρα το πρόσωπο»

Η εξομολόγηση της Αγγελικής Ηλιάδης για τη σεξουαλική παρενόχληση που είχε δεχθεί

Διαβάστε το στο to10.gr

Αγγελική Ηλιάδη: “Ο παραγωγός μου, κλείδωσε και με πέταξε στο κρεβάτι -Τον έγδαρα”

Η Αγγελική Ηλιάδη βρέθηκε το βράδυ της Τετάρτης στα Μεσάνυχτα, και απάντησε σε όλες τις ερωτήσεις της Ελεονώρας Μελέτη. H αγαπημένη τραγουδίστρια απάντησε για τα αρνητικά σχόλια για την εμφάνισή της αλλά και για την μεγάλη της περιπέτεια με τον κορονοϊό. Πέρασα από διάφορα στάδια ψυχολογικά στη καραντίνα. Βαρέθηκα. Είμαι και μόνη στο σπίτι με […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Αγγελική Ηλιάδη: Η τραγουδίστρια εξομολογείται – Με κλείδωσε σε γκαρσονιέρα και με έριξε στο κρεβάτι

Αγγελική Ηλιάδη: Πήρε θέση για τις καταγγελίες που καταγράφονται τις τελευταίες εβδομάδες.

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Συνταγή για λουκουμάδες

Hailey Bieber: Το chrome μανικιούρ της είναι η επόμενη μεγάλη τάση

Μαριάντα Πιερίδη: Απαντά στη Φλορίντα Πετρουτσέλι – «Προφανώς για να ασχολείσαι τόσο μαζί μου, κάπου σε βοηθάει»

Βασίλης Καρράς: Τρείς μήνες από τον θάνατό του – Την Κυριακή το μνημόσυνο στη μνήμη του

Μαριλίτα Λαμπροπούλου – Δημήτρης Λάλος: Είναι ζευγάρι και εκτός «Σασμού»; Τι είπε η Σταματίνα Τσιμτσιλή

Πέτρος Ιακωβίδης: Το TLIFE στην παρουσίαση των νέων του τραγουδιών – Φωτογραφίες