Έλλη Κοκκίνου: “Όταν πήρα 20 κιλά και δεχόμουν κριτική γι΄αυτό με είχε πιάσει κατάθλιψη”

19:36 - 27/02/2021

Η Έλλη Κοκκίνου με αφορμή την κυκλοφορία του νέου δίσκου της με τίτλο “Τα συναισθήματά μου”, To άρθρο Έλλη Κοκκίνου: “Όταν πήρα 20 κιλά και δεχόμουν κριτική γι΄αυτό με είχε πιάσει κατάθλιψη” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ε.Κοκκίνου: «Όταν είχα πάρει 22 κιλά από θυρεοειδή δεχόμουν άσχημη κριτική & με είχε πιάσει κατάθλιψη» (βίντεο)

Η Έλλη Κοκκίνου, βρέθηκε καλεσμένη στο Mega Star και μεταξύ άλλων μίλησε και για δύο περιστατικά που την είχαν ρίξει πολύ ψυχολογικά. «Το ότι είμαι μητέρα δεν μπορεί να μην περιορίσει και να σκέφτομαι πότε θα γυρίσω σπίτι αλλά π.χ. για δύο μήνες δεν θα μπορούσα να λείψω σε περιοδεία… Σε talent show μπορεί να πήγαινα, αν ξεκινούσα τώρα, δεν φοβάμαι τον ανταγωνισμό… Αν είχα να διαλέξω, θα διάλεγα τον παλιό δρόμο. Η αργή αναγνωρισιμότητα κάνει καλό. Η πιο δύσκολη στιγμή ήταν την μέρα που «έχασα» τον μπαμπά μου κι έπρεπε να πάω να δουλέψω κι όταν είχα πάρει 22 κιλά από θυρεοειδή και δεχόμουν άσχημη κριτική από κάποιους και με είχε πιάσει κατάθλιψη αλλά τα κατάφερα.»

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Τροχαίο ατύχημα για τη Μαρία Αντωνά – Το αμάξι της «πετάχτηκε» σε βιτρίνα μαγαζιού

Γιάννης Φέρτης: Σήμερα η κηδεία του κορυφαίου ηθοποιού – Η επιθυμία της οικογένειας

Μαρίνα Βερνίκου: Λαμπερές εμφανίσεις στα εγκαίνια της φιλανθρωπικής δημοπρασίας προσφοράς – Φωτογραφίες TLIFE

Αναστασία: Η αποκάλυψη για το γεγονός που την έχει πληγώσει στον χώρο της μουσικής – «Υπάρχουν χτυπήματα κάτω από τη μέση»

Survivor: Ο Γιώργος Παπαχαραλάμπους ο πρώτος υποψήφιος προς αποχώρηση – «Θα πάω στη μονομαχία και θα…»

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τρίτη 16 Απριλίου 2024