Νίκος Απέργης: Έχω δεχτεί bullying - Μου έλεγαν πώς είσαι έτσι

19:46 - 10/03/2021

Ο Νίκος Απέργης έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη και αναφέρθηκε στο bullying που δέχτηκε στην αρχή της καριέρας του.Ο Νίκος Απέργης μίλησε στην εκπομπή Pop Up και αποκάλυψε πως έχει δεχτεί bullying στην αρχή της καριέρας του. Ο γνωστός τραγουδιστής δήλωσε πως «καλά θα ήταν να μου τα έλεγαν με ευγενικό τρόπο. Μου τα έλεγαν τότε με πολύ χειρότερο τρόπο και μπροστά σε κόσμο. Μου έλεγαν “πώς είσαι έτσι; Δεν θα σου βγάλω ποτέ δίσκο χοντρέ”. Είχαν γίνει τέτοια σκηνικά, απλά λυπάμαι που τότε ήμουν μόνο 20 ετών. Θα ήθελα τότε να είμαι 35 και να έχω τα σημερινά μυαλά για να μπορέσω να αντιμετωπίσω την κατάσταση διαφορετικά και να απαντήσω κι εγώ ανάλογα». Στη συνέχεια, συμπλήρωσε ότι «τότε στεναχωριόμ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά