Νίκος Απέργης: Μου έλεγαν… πώς είσαι έτσι, δεν θα σου βγάλω ποτέ δίσκο χοντρέ

00:01 - 11/03/2021

Οι αποκαλύψεις του τραγουδιστή Σε συνέντευξη που παραχώρησε στην τηλεοπτική εκπομπή «Pop Up», ο γνωστός τραγουδιστής Νίκος Απέργης μίλησε για το bullying που είχε δεχτεί... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Νίκος Απέργης: Μου έλεγαν… πώς είσαι έτσι, δεν θα σου βγάλω ποτέ δίσκο χοντρέ

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η εξομολόγηση του Νίκου Απέργη για το bullying: Μου έλεγαν «πώς είσαι έτσι; Δεν θα σου βγάλω ποτέ δίσκο χοντρέ»

Τα πρώτα του βήματα στο χώρο του τραγουδιού θυμήθηκε ο Νίκος Απέργης αλλά και τα σχόλια τα οποία άκουγε για το βάρος του. «Καλά θα ήταν να μου τα έλεγαν με ευγενικό τρόπο. Μου τα έλεγαν τότε με πολύ χειρότερο τρόπο και μπροστά σε κόσμο. Μου έλεγαν “πώς είσαι έτσι; Δεν θα σου βγάλω ποτέ […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η εξομολόγηση του Νίκου Απέργη για το bullying: Μου έλεγαν «πώς είσαι έτσι; Δεν θα σου βγάλω ποτέ δίσκο χοντρέ»

Τα πρώτα του βήματα στο χώρο του τραγουδιού θυμήθηκε ο Νίκος Απέργης αλλά και τα σχόλια τα οποία άκουγε για το βάρος του. «Καλά θα ήταν να μου τα έλεγαν με ευγενικό τρόπο. Μου τα έλεγαν τότε με πολύ χειρότερο τρόπο και μπροστά σε κόσμο. Μου έλεγαν “πώς είσαι έτσι; Δεν θα σου βγάλω ποτέ […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη