Απίστευτο tweet Καμμένου: Το χωριό καιγότανε και η Μαριώ γαμ@@@@νε

00:06 - 18/03/2021

Ένα απίστευτο tweet το βράδυ της Τετάρτης ο πρόεδρος των Ανεξαρτήτων Ελλήνων και πρώην Υπουργός, Πάνο Καμμένος.

Διαβάστε Περισσότερα στο thebest.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Το αθυρόστομο σχόλιο Καμμένου για την κόντρα Τσίπρα - Γεωργιάδη: "Το χωριό καιγότανε και η Μαριώ γ@#@νε"

Πώς σχολίασε ο πρώην εταίρος του κ. Τσίπρα στην κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ - ΑΝΕΛ, Πάνος Καμμένος, την κόντρα του με τον Άδωνι Γεωργιάδη στη Βουλή για τη βάπτιση στην οποία ήταν νονός ο υπουργός.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Το σιβυλλικό tweet του Πάνου Καμμένου: Η γιαγιά μου έλεγε «το χωριό καιγότανε και η Μαριώ γαμ****νε»

Το σιβυλλικό tweet του Πάνου Καμμένου: Η γιαγιά μου έλεγε «το χωριό καιγότανε και η Μαριώ γαμ****νε» Το σιβυλλικό tweet του Πάνου Καμμένου: Η γιαγιά μου έλεγε «το χωριό καιγότανε και η Μαριώ γαμ****νε» - olympia

Διαβάστε το στο olympia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thebest.gr

Άλεκ Μπάλντουιν: Πέταξε το κινητό από διαδηλώτρια που τον πίεζε να πει «Λευτεριά στην Παλαιστίνη»

Αφρικανική σκόνη: Ποιοι ασθενείς είναι οι πιο ευάλωτοι και πως μπορούν να προστατευτούν

Premium beauty εμπειρία στο νέο Fairynails της Πάτρας

Έτοιμοι για πασχαλινό shopping; Γιώργος Αβράμης, Αναστασία Σίνου, Ελπίδα Τσώνη & Μαίρη Μπαλατή, συστήνουν

Καιρός: Αφρικανική σκόνη και άνεμοι Foen σήμερα σε όλη τη χώρα

Το πέρασμα της Ολυμπιακής Φλόγας από την Γέφυρα Ρίου- Αντιρρίου