Μαρτυρία: Ασθενείς με covid σε δωμάτια χωρίς τουαλέτα, κάνουν την ανάγκη τους στο πάτωμα

09:07 - 18/03/2021

«Έχω τον αδερφό μου στο νοσοκομείο με κορωνοϊό, ο οποίος ζει από θαύμα. Είναι πολύ δύσκολη η κατάσταση που αντιμετώπισε. Είναι στο νοσοκομείο μία βδομάδα. Την πρώτη μέρα τον έβαλαν σε ένα δωμάτιο με έναν άλλο ασθενή χωρίς τουαλέτα. Έκαναν την ανάγκη τους σε μια

Διαβάστε Περισσότερα στο madata.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καταγγελία δημοσιογράφου: Ασθενείς με κορονοϊό σε δωμάτια χωρίς τουαλέτα – Κάνουν την ανάγκη τους στο πάτωμα

Όπως είπε ο Σταύρος Ζαγκανάς: «Έχω τον αδερφό μου στο νοσοκομείο με κορονοϊό, ο οποίος ζει από θαύμα. Είναι πολύ δύσκολη η κατάσταση που αντιμετώπισε. Είναι στο νοσοκομείο μία βδομάδα. Την πρώτη μέρα τον έβαλαν σε ένα δωμάτιο με έναν άλλο ασθενή χωρίς τουαλέτα. Έκαναν την ανάγκη τους σε μια γωνία στο δωμάτιο και ερχόταν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

«Νοσηλεύονται με κοροναϊό σε δωμάτια χωρίς τουαλέτα, κάνουν την ανάγκη τους στο πάτωμα», καταγγέλλει συγγενής ασθενούς

Lamianow.gr «Νοσηλεύονται με κοροναϊό σε δωμάτια χωρίς τουαλέτα, κάνουν την ανάγκη τους στο πάτωμα», καταγγέλλει συγγενής ασθενούς Έχω τον αδερφό μου στο νοσοκομείο με κορωνοϊό, ο οποίος ζει από θαύμα. Είναι πολύ δύσκολη η κατάσταση που αντιμετώπισε. Είναι στο νοσοκομείο μία βδομάδα. Την πρώτη μέρα τον έβαλαν σε ένα δωμάτιο με έναν άλλο ασθενή χωρίς τουαλέτα. Έκαναν την ανάγκη τους σε μια γωνία στο δωμάτιο και ερχόταν μια καθαρίστρια και καθάριζε. Και […] «Νοσηλεύονται με κοροναϊό σε δωμάτια χωρίς τουαλέτα, κάνουν την ανάγκη τους στο πάτωμα», καταγγέλλει συγγενής ασθενούς LamiaNow News

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Συγκλονιστική μαρτυρία: Ασθενείς με κορονοϊό σε δωμάτια χωρίς τουαλέτα – Κάνουν την ανάγκη τους στο πάτωμα! (βίντεο)

«Έχω τον αδερφό μου στο νοσοκομείο με κορωνοϊό, ο οποίος ζει από θαύμα. Είναι πολύ δύσκολη η κατάσταση που αντιμετώπισε. Είναι στο νοσοκομείο μία βδομάδα. Την πρώτη μέρα τον έβαλαν σε ένα δωμάτιο με έναν άλλο ασθενή χωρίς τουαλέτα. Έκαναν την ανάγκη τους σε μια γωνία στο δωμάτιο και ερχόταν μια καθαρίστρια και καθάριζε. Και […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ madata.gr

Κίκιλιας: 9 άτομα στα πασχαλινά τραπέζια μέσα - Έως 12 άτομα σε ανοιχτό χώρο. Τα μέτρα για τη Μεγάλη Εβδομάδα

Σeξ: Γιατί υπάρχει απώλεια επιθυμίας - Οι βασικοί λόγοι

Το μυστικό για να γυαλίσετε τα ασημικά σας βρίσκεται στο ψυγείο σας!

Παγώνη: Τέλος Ιουνίου θα έχουμε σχετική ανοσία. Το σχέδιο για το Πάσχα στο χωριό

Ο λόγος που συνήθως ξυπνάς πριν από το ξυπνητήρι

Αγγελική: Καταιγιστικές εξελίξεις - Η Αθηνά ετοιμάζει εκδίκηση για την Αγγελική!