Η Τζενη Χειλουδάκη τα «χώνει» στην Τ. Στεφάνιδου: «Ούτε τη ροχάλα μας δεν αξίζεις μωρή» (φωτο)

14:15 - 20/03/2021

Ξέσπασε η Τζένη Χειλουδάκη εναντίον της Τατιάνας Στεφανίδου. Δες τι έγραψε στον τοίχο της στο facebook: «Υπηρξα σκατανθρωπος…..υπηρξα σκατοψυχη….εκεινες τις παλιες εποχες που η ομορφια η δοξα η χλιδα και τα πλουτη εντυναν ολη μου τη ζωη ειχα αφησει το τερας μεσα μου να κυριαρχει…..τα χρονια περασαν επαθα,εμαθα,καρμα ολα βλεπεις ωσπου σημερα τιποτα να μην θυμιζει μεσα και εξω το πλασμα του τοτε….σημερα ειμαι πιο ευτυχισμενη απο ποτε…….και ας μην εχω πια τιποτα απο αυτα τα …στατους που στεφανωνουν μια επιτυχημενη οντοτητα….θελω να πιστευω οτι η σκατιλα που εζεχνα ειναι πια παρελθον……εσυ ομως την κουβαλουσες και θα την κουβαλας ….στο ονομα της κιτρινης σαπιμενης δημοσιογραφιας που προσκυνας εχεις κ

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις