Μπλατ: «Δεν μου άρεσε καθόλου η απόφαση να φύγουμε στο ημίχρονο»!

22:34 - 26/04/2021

Ο Ντέιβιντ Μπλατ παραδέχτηκε πως δεν του άρεσε η απόφαση να αποχωρήσει ο Ολυμπιακός στο ημίχρονο του ημιτελικού Κυπέλλου με τον Παναθηναϊκό το 2019 ενώ αναφέρθηκε στον Βασίλη Σπανούλη και το μέλλον του.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπλατ: «Ήμουν αντίθετος με την απόφαση αποχώρησης του Ολυμπιακού στο ημίχρονο»

O Ντέιβιντ Μπλατ φιλοξενήθηκε στην εκπομπή «Τζάμπολ» της ΕΡΤ και μίλησε για πολλά κι ενδιαφέροντα θέματα. Ο πρώην προπονητής του Ολυμπιακού αναφέρθηκε στην κατάσταση της υγείας του, ενώ τόνισε μεταξύ άλλων ότι δεν ήταν σύμφωνος με την ιστορική απόφαση αποχώρησης του Ολυμπιακού στο ημίχρονο με τον Παναθηναϊκό. Αναλυτικά όσα είπε ο Αμερικανοϊσραηλινός τεχνικός στην ΕΡΤ3 ... Περισσότερα To άρθρο Μπλατ: «Ήμουν αντίθετος με την απόφαση αποχώρησης του Ολυμπιακού στο ημίχρονο» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μπλατ: «Ήμουν αντίθετος με την απόφαση αποχώρησης στο ημίχρονο»

Στην απόφαση του Ολυμπιακού να αποχώρησει από το ματς Κυπέλλου…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Μπλατ: «Δεν μου άρεσε η απόφαση να φύγουμε στο ημίχρονο, ήμουν αντίθετος»

Ο Ντέιβιντ Μπλατ μίλησε στην εκπομπή της ΕΡΤ3 για την... από το sportime.gr. για περισσότερα νέα επισκεφτείτε το sportime.gr - Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο

Διαβάστε το στο sportime.gr

Μπλατ: «Δεν μου άρεσε η απόφαση να αποχωρήσουμε από το ΟΑΚΑ, αλλά ξέρω γιατί πάρθηκε»

Ο Ντέιβιντ Μπλατ μίλησε για την απόφαση του Ολυμπιακού να αποχωρήσει στο ημίχρονο του ημιτελικού Κυπέλλου με τον Παναθηναϊκό.

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»