House of Fame – Ειρωνικός ο Φοίβος: «Ουάου με πετσόκοψες με αυτό που είπες. Κάτσε σπίτι σου να τραγουδάς»

15:56 - 08/05/2021

Έξω από τα δόντια μίλησε σε μερικούς εκ των σπουδαστών της μουσικής ακαδημίας ο Φοίβος στο 10ο Live του «House of Fame» το βράδυ της Παρασκευής. «Στο κουπλέ δεν μου άρεσες, αυτή η εμμονή με την ψυχή ήταν παραπάνω, μου έκανες υπερβολικός. Μου έκανε επιτηδευμένο. Είναι σαν το αλάτι στο φαγητό, νοστιμίζει αλλά αν βάλεις […] The post House of Fame – Ειρωνικός ο Φοίβος: «Ουάου με πετσόκοψες με αυτό που είπες. Κάτσε σπίτι σου να τραγουδάς» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Νεκταρία Γιαννουδάκη για τη βεντέτα της οικογένειάς της: Η μαμά μου έζησε δύσκολα πράγματα που τη σημάδεψαν

Γιώργος Καπουτζίδης: Είχα πει στη μητέρα μου ότι κάποια μέρα θα καταφέρω να την κάνω περήφανη

“Γιατί άλλαξε το επίθετό της”: Έσπασε τη σιωπή του ο Πύρρος Δήμας για την κόρη του, Μαρία

Η πιο σέξi μέλλουσα μανούλα: Η Βασιλική Τρουφάκου εμφανίστηκε με το φόρεμα που δε φεύγει ποτέ από τη μόδα

Έγινε ότι περίμενε τόσα χρόνια, ποζάρει με την κόρη της: Η Τάμτα στα 43 έκανε το όνειρό της πραγματικότητα

Φροντίδα ποδιών πριν το καλοκαίρι:Πως θα τα περιποιηθείς σωστά για να φορέσεις τα αγαπημένα σου σανδάλια!