Λαμία : Το πρόγραμμα των δειγματοληπτικών ελέγχων για κορωνοϊό από 10 – 15 Μαϊου

23:06 - 09/05/2021

Lamianow.gr Λαμία : Το πρόγραμμα των δειγματοληπτικών ελέγχων για κορωνοϊό από 10 – 15 Μαϊου Στο πλαίσιο της προσπάθειας για τον περιορισμό της διασποράς του κορωνοϊού,ο Δήμος Λαμιέων σε συνεργασία με τις κινητές μονάδες ΕΟΔΥ, θα πραγματοποιήσουν δωρεάν ελέγχους ταχείας ανίχνευσης αντιγόνου(rapid test)τις προσεχείς ημέρες:  Δευτέρα 10 Μαΐου -Δημοτικό Σχολείο Ανθήλης  07.30-08.30 (για παιδιά Ρομά) -Πλατεία Ελευθερίας  10:00-14:00 -Πλατεία Παγκρατίου  11:30-14:00 -Δημοτικό Κολυμβητήριο  12.00-15.00 (για αθλητές ομάδων,μαθητές που δίνουν πανελλαδικές […] Λαμία : Το πρόγραμμα των δειγματοληπτικών ελέγχων για κορωνοϊό από 10 – 15 Μαϊου Lamianow.gr

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

Πανουργιάς Παπαϊωάννου στο Δ.Σ Λαμιέων : “Τα ξέφραγα αμπέλια τελειώσανε – όλοι και όλα θα ελέγχονται” ΒΙΝΤΕΟ

Πάνω από 100 αγνοούμενοι από το μακελειό στη Μόσχα – Έχουν ταυτοποιηθεί 84 σοροί, ανάμεσά τους και πέντε παιδιών

Στερεά Ελλάδα : 39χρονος χτύπησε την μητέρα του και προκάλεσε ζημιές στο σπίτι της γιαγιάς του

Ρίο – Αντίρριο: Θα άντεχε η γέφυρα μία πρόσκρουση σαν αυτή στη Βαλτιμόρη;

Francis Scott Key Bridge: Φόβοι για το παγκόσμιο εμπόριο από την κατάρρευση της γέφυρας στη Βαλτιμόρη – Τι λένε αναλυτές

Κραυγή αγωνίας από το 12χρονο θύμα μαστροπείας στον Κολωνό: «Που είναι η μαμά μου; Γιατί τη μαμά μου; Γιατί με αφήσατε μόνη μου;»