Σαμαράς για Παπαγγελόπουλο: «Για το παραλήρημά του έχει την πλήρη κατανόησή μου»

18:48 - 09/10/2019

Απάντηση έδωσε ο Αντώνης Σαμαράς στην ομιλία του Δημήτρη Παπαγγελόπουλου στη Βουλή χθες το βράδυ για τη σύσταση Προανακριτικής Επιτροπής για την υπόθεση της Novartis. «Για το παραλήρημά του, έχει την πλήρη κατανόησή μου. Άλλα σχεδίαζαν κι αλλιώς τους βγήκαν», είπε ο πρώην πρωθυπουργός και πρώην πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, μιλώντας σε δημοσιογράφους. Ο πρώην […]

Διαβάστε Περισσότερα στο lykavitos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σαμαράς για Παπαγγελόπουλο: Για το παραλήρημά του έχει την πλήρη κατανόησή μου

Απαντώντας σε ερωτήσεις δημοσιογράφων σχετικά με την ομιλία του κ. Παπαγγελόπουλου στη Βουλή των Ελλήνων, για την ενδεχόμενη σκευωρία στην υπόθεση Νovartis, ο πρώην πρωθυπουργός κ. Α. Σαμαράς έκανε την ακόλουθη δήλωση: «Για το παραλήρημά του έχει την πλήρη κατανόησή μου… Άλλα σχεδίαζαν κι αλλιώς τους βγήκε». Πηγή: ΑΠΕ-ΜΠΕ Σαμαράς για Παπαγγελόπουλο: Για το παραλήρημά του έχει την πλήρη κατανόησή μου on BLUE SKY.

Διαβάστε το στο blueskytv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lykavitos.gr

Αρχαιολογική ανακάλυψη αλλάζει την αρχαία ιστορία της Κορίνθου

Το μυστικό που έκανε τους δεινοσαύρους βασιλιάδες της Γης

Ντουμπάι: Πάνω από 1 δισ. δολ. οι ζημιές από τις πλημμύρες

Ισχυρή βροχή και χαλαζόπτωση στο Πήλιο – Καταιγίδα και στην Αττική

ΠΑΣΟΚ: Ανακοίνωσε τους τελευταίους οκτώ υποψήφιους ευρωβουλευτές του κόμματος (ονόματα)

Eάν ο Τσίπρας υποστηρίξει ενεργά τον Κασσελάκη στις Ευρωεκλογές, υπογράφει οριστικό διαζύγιο με όσους τον εμπιστεύθηκαν