Τζανάκης: «Η επικοινωνιακή λαίλαπα με το AstraZeneca θα κοστίσει χιλιάδες ζωές» (ΒΙΝΤΕΟ)

08:14 - 10/05/2021

Αρκετά προβλήματα φαίνεται πως έχουν προκύψει με τα selft test, με γονείς να αναφέρουν ότι κάποια είναι ελαττωματικά, ενώ σε ορισμένες περιπτώσεις γίνονται λάθη στην αυτοδιάγνωση. Ο κ. Τζανάκης συνέστησε να γίνεται επαναληπτικό τεστ. «Να γίνεται ένα έλεγχος των εταιρειών που προμηθεύουν τα self test για να εξακριβωθεί αν είναι εντάξει με τις συμβατικές τους […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζανάκης: Η επικοινωνία λαίλαπα με την AstraZeneca θα κοστίσει χιλιάδες ζωές

Επαναληπτικό τεστ στα self test συνέστησε ο καθηγητής πνευμονολογίας

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Τζανάκης στο MEGA: Η επικοινωνία λαίλαπα με το AstraZeneca θα κοστίσει χιλιάδες ζωές – Τι είπε για τα self test

«Η πιθανότητα να βγει ένα παιδί θετικό είναι πολύ μικρή, 1/1000, να μην ανησυχούν οι γονείς. Τα ελαττωματικά τεστ έχω την αίσθηση ότι είναι πολύ λίγα», ανέφερε ο κ. Τζανάκης

Διαβάστε το στο in.gr

Δραματική πρόβλεψη Τζανάκη στο MEGA: Η επικοινωνιακή λαίλαπα με την AstraZeneca θα κοστίσει χιλιάδες ζωές

«Η πιθανότητα να βγει ένα παιδί θετικό είναι πολύ μικρή, 1/1000, να μην ανησυχούν οι γονείς. Τα ελαττωματικά τεστ έχω την αίσθηση ότι είναι πολύ λίγα», ανέφερε ο κ. Τζανάκης

Διαβάστε το στο tanea.gr

Καθηγητής Τζανάκης: Η επικοινωνιακή λαίλαπα με το εμβόλιο της AstraZeneca θα κοστίσει χιλιάδες ζωές

Για τις εξελίξεις με το εμβόλιο της AstraZeneca, τα προβλήματα που έχουν προκύψει με τα self test, αλλά και την…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Τζανάκης στο MEGA: Η επικοινωνιακή λαίλαπα με το AstraZeneca θα κοστίσει χιλιάδες ζωές – Τι είπε για τα self test

«Η πιθανότητα να βγει ένα παιδί θετικό είναι πολύ μικρή, 1/1000, να μην ανησυχούν οι γονείς. Τα ελαττωματικά τεστ έχω την αίσθηση ότι είναι πολύ λίγα», ανέφερε ο κ. Τζανάκης

Διαβάστε το στο tovima

Τζανάκης: Η επικοινωνιακή λαίλαπα με το AstraZeneca θα κοστίσει χιλιάδες ζωές

"Έχουμε κάλυψη κάτω από 50%, ενώ έχουμε φτάσει στο 87% στις κλίνες για covid, ενώ στις ΜΕΘ είναι στο 80% ενώ είχαμε φτάσει το 99%"", είπε ο κ. Τζανάκης.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

Τζανάκης: «Η επικοινωνιακή διαχείριση του AstraZeneca θα κοστίσει χιλιάδες ζωές»

Τι είπε ο καθηγητής για τα self test Επικοινωνιακό λάθος χαρακτηρίζει τη διαχείριση στην Ευρώπη γύρω [...] The post Τζανάκης: «Η επικοινωνιακή διαχείριση του AstraZeneca θα κοστίσει χιλιάδες ζωές» appeared first on Triklopodia.

Διαβάστε το στο

Τζανάκης: Η επικοινωνιακή λαίλαπα γύρω από το AstraZeneca θα κοστίσει χιλιάδες ζωές

Την παρέμβαση εισαγγελέα επιβάλλει σύμφωνα με τον Νίκο Τζανάκη η επικοινωνιακή διαχείριση στην Ευρώπη γύρω από το εμβόλιο της AstraZeneca, καθώς σύμφωνα με τον ίδιο τα λάθη που έχουν γίνει θα κοστίσουν χιλιάδες ζωές.Λάθος επικοινωνιακή διαχείριση έχει γίνει σε ευρωπαϊκό επίπεδο γύρω από το εμβόλιο της AstraZeneca σύμφωνα με τον καθηγητή Πνευμονολογίας, Aντ. Ελληνικής Πνευμονολογικής Εταιρείας, Νίκο Τζανάκη, η οποία θα κοστίσει ζωές. Μετά και τη δήλωση του ευρωπαίου επίτροπου Εσωτερικής Αγοράς Τιερί Μπρετόν ο οποίος έκανε γνωστό ότι η Ευρωπαϊκή Επιτροπή δεν ανανέωσε την παραγγελία της για τα εμβόλια της AstraZeneca κατά της COVID-19 για μετά τον Ιούνιο, ο Νίκος Τζανάκης είπε: «Η εθνική επιτροπή ε

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

«Καμπανάκι» Τζανάκη: Η επικοινωνιακή λαίλαπα με το AstraZeneca θα κοστίσει ζωές (vid)

«Η πιθανότητα να βγει ένα παιδί θετικό είναι πολύ μικρή, 1/1000, να μην ανησυχούν οι γονείς. Τα ελαττωματικά τεστ έχω την αίσθηση ότι είναι πολύ λίγα», ανέφερε ο κ. Τζανάκης.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»