Γκαλ Γκαντότ: «Ο Τζος Γουίντον απείλησε την καριέρα μου»

10:50 - 12/05/2021

Η Wonder Woman, Γκαλ Γκαντότ μιλά για τον σκηνοθέτη που απείλησε την καριέρα της

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Γκαλ Γκαντότ ισχυρίζεται ότι ο σκηνοθέτης του «Justice League» «απείλησε την καριέρα της»

Η ηθοποιός Γκαλ Γκαντότ ισχυρίστηκε ότι ο σκηνοθέτης του «Justice League» Τζος Ουίντον «απείλησε την καριέρα της» κατά τη διάρκεια της επανέναρξης...

Διαβάστε το στο Zougla

Γκαλ Γκαντότ: Ο σκηνοθέτης που απείλησε να την καταστρέψει

Η ηθοποιός Γκαλ Γκαντότ ισχυρίστηκε ότι ο σκηνοθέτης του «Justice League» Τζος Γουίντον «απείλησε την καριέρα της» κατά τη διάρκεια της επανέναρξης των γυρισμάτων της ταινίας. Το άρθρο Γκαλ Γκαντότ: Ο σκηνοθέτης που απείλησε να την καταστρέψει εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Γκαλ Γκαντότ: Καταγγέλει το σκηνοθέτη του Justice League ότι «απείλησε την καριέρα της»

Περισσότερα...

Διαβάστε το στο Cnn.gr

Γκαλ Γκαντότ: Ο σκηνοθέτης του Justice League Τζος Ουίντον απείλησε την καριέρα της

Η Ισραηλινή ηθοποιός Γκαλ Γκαντότ ισχυρίστηκε ότι ο σκηνοθέτης του «Justice League» Τζος Ουίντον «απείλησε την καριέρα της» κατά τη διάρκεια της επανέναρξης των γυρισμάτων... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Γκαλ Γκαντότ: Ο σκηνοθέτης του Justice League Τζος Ουίντον απείλησε την καριέρα της

Διαβάστε το στο spoilers

Γκαλ Γκαντότ: Ο σκηνοθέτης του Justice League απείλησε την καριέρα μου

Η ηθοποιός Γκαλ Γκαντότ ισχυρίστηκε ότι ο σκηνοθέτης του «Justice League» Τζος Ουίντον «απείλησε την καριέρα της» κατά τη διάρκεια... The post Γκαλ Γκαντότ: Ο σκηνοθέτης του Justice League απείλησε την καριέρα μου appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου