Τέρης Χρυσός: «Δύο άνδρες πήγαν να με βιάσουν όταν ήμουν δέκα ετών»

08:44 - 15/05/2021

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο Τέρης Χρυσός στη δημοσιογράφο Σίσσυ Μενεγάτου και την On Time. Ο δημοφιλής […] The post Τέρης Χρυσός: «Δύο άνδρες πήγαν να με βιάσουν όταν ήμουν δέκα ετών» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τέρης Χρυσός: Στα 10 μου παραλίγο να με βιάσουν δυο άνδρες

Σε μια σοκαριστική αποκάλυψη προχώρησε ο Τέρης Χρυσός. Σε ηλικία 10 ετών είχε δεχτεί σεξουαλική επίθεση από δυο άνδρες. Ο Τέρης Χρυσός παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην εφημερίδα On Time και εκεί μίλησε για τη σοκαριστική σεξουαλική επίθεση που είχε δεχτεί στην Τρούμπα, όπου αν και παιδάκι 10 ετών, πωλούσε φιστίκια. «Όταν ... Περισσότερα To άρθρο Τέρης Χρυσός: Στα 10 μου παραλίγο να με βιάσουν δυο άνδρες δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Τέρης Χρυσός: Συγκλονίζει η εξομολόγησή του – «Πήγαν να με βιάσουν όταν ήμουν 10 ετών»

Ο Τέρης Χρυσός μίλησε για άγνωστες πτυχές της ζωή του, ενώ για πρώτη φορά ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για την σεξουαλική παρενόχληση που βίωσε σε ηλικία μόλις 10 ετών  

Διαβάστε το στο in.gr

Τέρης Χρυσός: Στα 10 μου παραλίγο να με βιάσουν δυο άνδρες

Ο Τέρης Χρυσός παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην εφημερίδα On Time και εκεί μίλησε για τη σοκαριστική σεξουαλική επίθεση που είχε δεχτεί στην Τρούμπα, όπου αν και παιδάκι 10 ετών, πωλούσε φιστίκια.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Τέρης Χρυσός: «Δυο άντρες προσπάθησαν να με βιάσουν όταν ήμουν 10 ετών στην Τρούμπα»

Τον τελευταίο καιρό έχουν ξεσπάσει σκάνδαλα περί σεξουαλικής παρενόχλησης και λεκτικής βίας στο θεατρικό χώρο. Εσείς έχετε δεχθεί σεξουαλική ή λεκτική παρενόχληση; Όταν ήμουν 10 χρονών στην Τρούμπα, όπου πουλούσα φιστίκια, παρ’ ολίγον να με βιάσουν δύο Έλληνες διερμηνείς. Όμως εγώ ήμουν μεγάλος διάολος και την ώρα που ήμουν στο παγκάκι και καθόμουν με το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τέρης Χρυσός: “Δυο άντρες προσπάθησαν να με βιάσουν όταν ήμουν 10 ετών”

Αγαπημένος τραγουδιστής ο Τέρης Χρυσός, μιλάει για τη ζωή του στην εφημερίδα “Οn time” και τη To άρθρο Τέρης Χρυσός: “Δυο άντρες προσπάθησαν να με βιάσουν όταν ήμουν 10 ετών” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Τέρης Χρυσός: Πήγαν να με βιάσουν όταν ήμουν 10 χρονών

Για τη σεξουαλική παρενόχληση που βίωσε ότι ήταν μόλις 10 ετών μίλησε ο Τέρης Χρυσός.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Έλληνας τραγουδιστής σοκάρει: «Δύο άνδρες πήγαν να με βιάσουν όταν ήμουν δέκα ετών»

Ο Έλληνας τραγουδιστής, σε συνέντευξη που παραχώρησε, μεταξύ άλλων, για πρώτη φορά μίλησε για την σεξουαλική παρενόχληση που βίωσε σε ηλικία μόλις 10 ετών. Διαβάστε περισσότερα pasmina.gr

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Τέρης Χρυσός: Δύο άνδρες πήγαν να με βιάσουν όταν ήμουν δέκα ετών

Ο Τέρης Χρυσός μίλησε στην εφημερίδα ONTIME για τη σεξουαλική παρενόχληση που βίωσε ότι ήταν μόλις 10 ετών. “Όταν ήμουν 10 χρονών στην Τρούμπα, όπου πουλούσα φιστίκια, παρ’ ολίγον να με βιάσουν δύο Έλληνες διερμηνείς. Όμως εγώ ήμουν μεγάλος διάολος και την ώρα που ήμουν στο παγκάκι και καθόμουν με το καλαθάκι μου και άρχισαν […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τέρης Χρυσός: Δύο άνδρες πήγαν να τον βιάσουν!

Θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης έπεσε ο τραγουδιστής Τέρης Χρυσός, όπως αποκάλυψε σε συνέντευξη που παραχώρησε σε εφημερίδα. από το sportime.gr. για περισσότερα νέα επισκεφτείτε το sportime.gr - Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο

Διαβάστε το στο sportime.gr

Τέρης Χρυσός: “Δυο άντρες προσπάθησαν να με βιάσουν όταν ήμουν 10 ετών”

Η συγκλονιστική εξομολόγηση

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Συγκλονίζει ο Τέρης Χρυσός – «Πήγαν να με βιάσουν όταν ήμουν 10 ετών»

Ο Τέρης Χρυσός μίλησε για άγνωστες πτυχές της ζωή του, ενώ για πρώτη φορά ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για την σεξουαλική παρενόχληση που βίωσε σε ηλικία μόλις 10 ετών.

Διαβάστε το στο to10.gr

Τέρης Χρυσός: "Δύο άνδρες πήγαν να με βιάσουν όταν ήμουν δέκα ετών"

Σοκάρει η εξομολόγηση του

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Τέρης Χρυσός: Δύο άνδρες πήγαν να με βιάσουν όταν ήμουν δέκα ετών

Ο Τέρης Χρυσός μίλησε στην εφημερίδα ONTIME για τη σεξουαλική παρενόχληση που βίωσε ότι ήταν μόλις 10 ετών. «Όταν ήμουν 10 χρονών στην Τρούμπα, όπου πουλούσα φιστίκια, παρ’ ολίγον να με βιάσουν δύο Έλληνες διερμηνείς. Όμως εγώ ήμουν μεγάλος διάολος και την ώρα που ήμουν στο παγκάκι και καθόμουν με το καλαθάκι μου και άρχισαν να μου […] The post Τέρης Χρυσός: Δύο άνδρες πήγαν να με βιάσουν όταν ήμουν δέκα ετών appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»