Τέρης Χρυσός: Βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας έσωσε την ζωή του

20:26 - 04/06/2021

Ο Τέρης Χρυσός έστειλε ένα μεγάλο «ευχαριστώ» σε βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας, ο οποίος τον βοήθησε σε σοβαρά προβλήματα υγείας που αντιμετώπιζε.Ο Τέρης Χρυσός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό» και αναφέρθηκε σε προβλήματα υγείας που αντιμετώπισε, ενώ ευχαρίστησε και έναν βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας. Ο γνωστός τραγουδιστής πως «είμαι πολύ καλά τώρα. Ο καρδιολόγος μου μού είπε ότι πως έγινα...brand new, δηλαδή τελείως καινούργιος. Έκανα εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς, με τρία bypass και αλλαγή αορτικής βαλβίδας». «Θέλω να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου τον αντιπρόεδρος της Βουλής και πρώην υπουργό, Νικήτα Κακλαμάνη, για τη βοήθεια και μου έσωσε τη ζωή», συμπλήρωσε στη συνέχεια. ΤΕΡΗΣ Χ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τέρης Χρυσός: Ο Νικήτας Κακλαμάνης μου έσωσε τη ζωή

Τον αντιπρόεδρο της Βουλής και βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας, Νικήτα Κακλαμάνη, ευχαρίστησε δημόσια, μιλώντας στο «Πρωινό», ο Τέρης Χρυσός γιατί, όπως είπε, ήταν αυτός που του έσωσε τη ζωή!  «Δεν το βάζω κάτω», είπε ο Τέρης Χρυσός με αφορμή την κυκλοφορία του νέου του δίσκου και πρόσθεσε: «Αυτό δεν είναι θέμα ηλικίας, είναι θέμα DNA. […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά