Δόμνα Κουντούρη: «Έγραψα τραγούδι για τον Γιάννη Πάριο, αλλά δεν το ήθελε, με γείωσε»

13:12 - 07/06/2021

Στην εκπομπή «Love it» και την Κατερίνα Νινιού έδωσε συνέντευξη η Δόμνα Κουντούρη, η οποία μίλησε, μεταξύ άλλων, για τη […] The post Δόμνα Κουντούρη: «Έγραψα τραγούδι για τον Γιάννη Πάριο, αλλά δεν το ήθελε, με γείωσε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δόμνα Κουντούρη για Γιάννη Πάριο: «Του έγραψα ένα τραγούδι και έφαγα... γείωση»

Η τραγουδίστρια μίλησε και για τη διπολική διαταραχή που την ταλαιπωρεί

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δόμνα Κουντούρη: Έγραψα τραγούδι για τον Γιάννη Πάριο και μου είπε «δε θέλω, έχω τραγούδια»

Στην κάμερα της εκπομπής «Love It» παραχώρησε συνέντευξη η Δόμνα Κουντούρη με αφορμή την κυκλοφορία του νέου της τραγουδιού. Η στιγμή που συνειδητοποίησε ότι πάσχει από διπολική διαταραχή, τα χρήματα που «κλώτσησε», η αναγνωρισιμότητα που ήρθε με το Fame Story αλλά και το bullying. «Τη δημοσιότητα που ήρθε από το Fame Story δεν μπορούσα να […]

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δόμνα Κουντούρη: "Έγραψα τραγούδι για τον Γιάννη Πάριο, αλλά δεν το ήθελε, με γείωσε"

"Τη δημοσιότητα που ήρθε από το Fame Story δεν μπορούσα να τη διαχειριστώ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»