«Μου έχει τύχει να μην έχω δουλειά και φύλαγα γάτες»

12:28 - 10/06/2021

Η Άννα Φόνσου μίλησε στο Πρωινό και την Μαίρη Αρώνη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στην Επίδαυρο, που δεν έχει […] The post «Μου έχει τύχει να μην έχω δουλειά και φύλαγα γάτες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Φόνσου: Μου έχει τύχει να μην έχω δουλειά και να φυλάω γάτες – Είμαι 90 plus (vid)

«Στην Επίδαυρο δεν έχω παίξει τόσα χρόνια, τώρα θα παίξω; Το προσπάθησα τόσο. Είχα πει να με βάλουν στον χορό έστω και με μουτσούνα, αν τους θίγω να φαίνομαι. Στο Εθνικό Θέατρο έχω κάνει τόσες αιτήσεις και μου είπαν μην κάνετε άλλη, έχουμε τις περσινές», όπως δήλωσε η ίδια. Πάντως, εκμυστηρεύτηκε πως έχει τύχει να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Α.Φόνσου: «Μου έχει τύχει να μην έχω δουλειά και πήγα και φύλαγα γάτες» (βίντεο)

Η γνωστή ηθοποιός, Άννα Φόνσου, κατά τη διάρκεια συνέντευξής της στο «Πρωινό», εξέφρασε το παράπονο της για το γεγονός ότι δεν έχει παίξει στην Επίδαυρο, ακόμη και ως μέλος του χορού. «Στην Επίδαυρο δεν έχω παίξει τόσα χρόνια, τώρα θα παίξω; Το προσπάθησα τόσο. Είχα πει να με βάλουν στον χορό έστω και με μουτσούνα, αν τους θίγω να φαίνομαι. Στο Εθνικό Θέατρο έχω κάνει τόσες αιτήσεις και μου είπαν μην κάνετε άλλη, έχουμε τις περσινές», δήλωσε χαρακτηριστικά στην δημοσιογράφο της εκπομπής. Ωστόσο, η ίδια εκμυστηρεύτηκε πως έχει τύχει να απορρίψει προτάσεις οι οποίες δεν την εξέφραζαν και αποκάλυψε τη δουλειά που προτίμησε να κάνει την περίοδο που δεν ασχολούνταν με τα καλλιτεχνικά δρώμενα. «Μου έχ

Διαβάστε το στο pronews.gr

Άννα Φόνσου: "Μου έχει τύχει να μην έχω δουλειά και φύλαγα γάτες" (video)

"Στην Επίδαυρο δεν έχω παίξει τόσα χρόνια, τώρα θα παίξω;"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»