Σταύρος Θεοδωράκης: «Δεν θέλω να ξαναμπώ στην πολιτική, το πλήρωσα το τίμημα»

23:40 - 24/06/2021

Ύστερα από μεγάλο διάστημα, ο Σταύρος Θεοδωράκης επέλεξε να δώσει τηλεοπτική συνέντευξη και να συναντήσει τον Ιεροκλή Μιχαηλίδη στο «Δε […] The post Σταύρος Θεοδωράκης: «Δεν θέλω να ξαναμπώ στην πολιτική, το πλήρωσα το τίμημα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σταύρος Θεοδωράκης: «Δεν θέλω να μπω ξανά στην πολιτική – Πλήρωσα το τίμημα»

Η εξομολόγηση του δημοσιογράφου για όσα έζησε στον χώρο της πολιτικής

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Σταύρος Θεοδωράκης: «Δεν θέλω να μπω ξανά στην πολιτική – Πλήρωσα το τίμημα»

Ο Σταύρος Θεοδωράκης αναφέρθηκε, στην ενασχόληση του με τον χώρο της πολιτικής και την απόφαση του να μην επιστρέψει σε αυτόν.

Διαβάστε το στο in.gr

Σταύρος Θεοδωράκης: «Δεν θέλω να μπω ξανά στην πολιτική – Πλήρωσα το τίμημα»

Ο Σταύρος Θεοδωράκης αναφέρθηκε, στην ενασχόληση του με τον χώρο της πολιτικής και την απόφαση του να μην επιστρέψει σε αυτόν.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Σταύρος Θεοδωράκης: Η απόφαση να μην επιστρέψει στην πολιτική – “Το πλήρωσα το τίμημα”

Το βράδυ της Πέμπτης, ο Σταύρος Θεοδωράκης επέλεξε να δώσει τηλεοπτική συνέντευξη μετά από αρκετό καιρό To άρθρο Σταύρος Θεοδωράκης: Η απόφαση να μην επιστρέψει στην πολιτική – “Το πλήρωσα το τίμημα” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Σταύρος Θεοδωράκης: «Δεν θέλω να ξαναμπώ στην πολιτική, το πλήρωσα το τίμημα»

Lamianow.gr Σταύρος Θεοδωράκης: «Δεν θέλω να ξαναμπώ στην πολιτική, το πλήρωσα το τίμημα» Ύστερα από μεγάλο διάστημα, ο Σταύρος Θεοδωράκης επέλεξε να δώσει τηλεοπτική συνέντευξη και να συναντήσει τον Ιεροκλή Μιχαηλίδη στο «Δε Γκρανμάδερ» τη νύχτα της Πέμπτης στο OPEN. Ο δημοσιογράφος και πρώην αρχηγός του Ποταμιού αναφέρθηκε, μέσα σε όλα, στην ενασχόληση του με τον χώρο της πολιτικής και την απόφαση του να μην επιστρέψει σε αυτόν. Πιο συγκεκριμένα, […] Σταύρος Θεοδωράκης: «Δεν θέλω να ξαναμπώ στην πολιτική, το πλήρωσα το τίμημα» Lamianow.gr

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Σταύρος Θεοδωράκης: «Δεν θέλω να μπω ξανά στην πολιτική - Το πλήρωσα το τίμημα»

Αναφέρθηκε, στην ενασχόληση του με τον χώρο της πολιτικής και την απόφαση του να μην επιστρέψει σε αυτόν

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα