Μίκι Ρουρκ για Μπιλ Κόσμπι: Είναι ένας βιαστής που ζει στη ντροπή

18:36 - 02/07/2021

Μια προσωπική ιστορία μοιράστηκε με τους ακολούθους του στο Instagram ο Μίκι Ρουρκ, μετά την αποφυλάκιση του Μπιλ Κόσμπι, σε ένα περιστατικό που αφορούσε μια πρώην σύντροφό του. Γράφει λοιπόν ο Ρουρκ: «Πάνω από είκοσι χρόνια πριν, έβγαινα με ένα νέο κορίτσι, νομίζω είχε κλείσει μόλις τα 19. Μετά από μια νύχτα που κοιμήθηκε σπίτι μου, το πρωί ξύπνησα από το κλάμα της. Δεν είχα ιδέα γιατί έκλαιγε και όσο τη ρωτούσα τι λάθος είχα κάνει, τόσο περισσότερο γοερά έκλαιγε» περιγράφει ο Ρουρκ. Το κορίτσι τού αποκάλυψε πως το πρακτορείο μοντέλων με το οποίο συνεργαζόταν την έστειλε σε «μια εκδήλωση με διάφορους σελέμπριτι». Ήταν εκεί που γνώρισε τον Κόσμπι, λέγοντάς του πως σκεφτόταν να κάνει μαθήμ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα