Μαρίνα Σάττι: «Η ιδιαιτερότητα για την οποία μπορεί να ντρεπόμουν, τώρα είναι η δύναμή μου»

12:58 - 06/07/2021

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» ήταν σήμερα η Μαρίνα Σάττι, η οποία μίλησε και για τα σχόλια που άκουγε όταν […] The post Μαρίνα Σάττι: «Η ιδιαιτερότητα για την οποία μπορεί να ντρεπόμουν, τώρα είναι η δύναμή μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Σάττι: Η ιδιαιτερότητα για την οποία μπορεί να ντρεπόμουν, τώρα είναι η δύναμή μου

Το πλατό της εκπομπής «Πάμε Δανάη» πέρασε η Μαρίνα Σάττι η οποία αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην καταγωγή της. «Έχω ακούσει σχόλια για την καταγωγή μου όταν ήμουν μικρή. Όταν είμαστε μικροί στεναχωριόμαστε χωρίς να καταλαβαίνουμε και να δίνουμε βαρύτητα στα πράγματα. Ίσα ίσα που αυτή η ιδιαιτερότητα για την οποία μπορεί να ντρεπόμουν, τώρα είναι η δύναμή μου. Τότε όμως στεναχωριόμουν και ένιωθα και ανασφάλεια γιατί όταν δεν μοιάζουμε με τους γύρω μας σε κάτι, νιώθουμε ότι δεν θα είμαστε αποδεκτοί, δεν θα μας αγαπάνε», είπε αρχικά η Μαρίνα Σάττι. Η τραγουδίστρια πρόσθεσε στη συνέχεια: «Θυμάμαι κάποια στιγμή που φορούσα και σιδεράκια ή που φορούσα γυαλιά και ντρεπόμουν γι’ αυτό που μπορεί να μ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαρίνα Σάττι: Η ιδιαιτερότητα για την οποία μπορεί να ντρεπόμουν, τώρα είναι η δύναμή μου (βίντεο)

Στο πλατό της εκπομπής «Πάμε Δανάη» πέρασε η Μαρίνα Σάττι η οποία αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στην καταγωγή της. «Έχω ακούσει σχόλια για την καταγωγή μου όταν ήμουν μικρή. Όταν είμαστε μικροί στεναχωριόμαστε χωρίς να καταλαβαίνουμε και να δίνουμε βαρύτητα στα πράγματα. Ίσα ίσα που αυτή η ιδιαιτερότητα για την οποία μπορεί να ντρεπόμουν, τώρα είναι […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βιβή Αναστασιάδου: «Γι’ αυτό δεν πήρα την απόφαση να έρθω στην Αθήνα να κάνω τηλεόραση»

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Δεν τα έχω ξαναπεί ποτέ αυτά τα πράγματα»

Ηλίας Βρέττος: «Μου άφησε πολύ γλυκιά γεύση το Πιο Μεγάλο Παζάρι»

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας υποψιάζεται ότι σκότωσε τον πατέρα του

Πρώτος από εμάς: Ο Άλκης γνωρίζει την ετεροθαλή αδελφή του

Ελεονώρα Μελέτη για τις Ευρωεκλογές: «Δεν είμαι η άνεργη παρουσιάστρια που έψαχνε τι θα κάνει στο επόμενο βήμα»