Μαρίνα Σάττι: Στεναχωριόμουν για τα σχόλια που άκουγα για την καταγωγή μου

13:48 - 06/07/2021

Στο πλατό της εκπομπής «Πάμε Δανάη» βρέθηκε σήμερα η Μαρίνα Σάττι, η οποία μίλησε και για τα σχόλια που άκουγε όταν ήταν μικρή για την καταγωγή... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Μαρίνα Σάττι: Στεναχωριόμουν για τα σχόλια που άκουγα για την καταγωγή μου

Διαβάστε Περισσότερα στο spoilers
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Σάττι: Στεναχωριόμουν για τα σχόλια που άκουγα για την καταγωγή μου

«Η ιδιαιτερότητα για την οποία μπορεί να ντρεπόμουν, τώρα είναι η δύναμή μου» είπε η Μαρίνα Σάττι

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Μαρίνα Σάττι: «Έχω ακούσει σχόλια για την καταγωγή μου». Από πού είναι πραγματικά

«Στεναχωριόμουν για τα σχόλια που άκουγα για την καταγωγή μου», εξομολογείται η Μαρίνα Σάττι. Καλεσμένη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» ήταν σήμερα η Μαρίνα Σάττι, η οποία μίλησε και για τα σχόλια που άκουγε όταν ήταν μικρή για την καταγωγή της. «Έχω ακούσει σχόλια για την καταγωγή μου όταν ήμουν μικρή. Όταν είμαστε μικροί στεναχωριόμαστε χωρίς […] Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο Μαρίνα Σάττι: «Έχω ακούσει σχόλια για την καταγωγή μου». Από πού είναι πραγματικά.

Διαβάστε το στο fimes.gr

Μαρίνα Σάττι: Έχω ακούσει σχόλια για την καταγωγή μου

Η Μαρίνα Σάττι έκανε μια συγκλονιστική εξομολόγηση.Η Μαρίνα Σάττι ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Πάμε Δανάη και έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην Δανάη Μπάρκα. Μεταξύ άλλων, μίλησε για το bullying που δέχτηκε σε μικρή ηλικία, ενώ σημείωσε πως ο καθένας πρέπει να αγαπάει τον εαυτό του. «Έχω ακούσει σχόλια για την καταγωγή μου όταν ήμουν μικρή. Όταν είμαστε μικροί στεναχωριόμαστε χωρίς να καταλαβαίνουμε και να δίνουμε βαρύτητα στα πράγματα. Ίσα ίσα που αυτή η ιδιαιτερότητα για την οποία μπορεί να ντρεπόμουν, τώρα είναι η δύναμή μου. Τότε όμως στεναχωριόμουν και ένιωθα και ανασφάλεια γιατί όταν δεν μοιάζουμε με τους γύρω μας σε κάτι, νιώθουμε ότι δεν θα είμαστε αποδεκτοί, δεν θα μας αγαπάνε», είπ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Μαρίνα Σάττι: Η δύσκολη περίοδος της Κρητικιάς και τα σχόλια για την καταγωγή της

Έχει καταγωγή από το Σουδάν και την Κρήτη

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Μαρίνα Σάττι: "Στεναχωριόμουν για τα σχόλια που άκουγα για την καταγωγή μου" (video)

"Να αγαπάμε εμάς, όπως και να είμαστε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ spoilers

Εθνική Ελλάδας: Εντάχθηκαν στις προπονήσης Λαρεντζάκης-Λούντζης

WTA 1000: Ήττα και αποκλεισμός για τη Σάκκαρη

Πατέρας Αντώνιος: Δεν παραπέμπεται σε δίκη με τις έρευνες να συνεχίζονται

Αγρότες: Επιστρέφουν στα μπλόκα τους

Ν. Ανδρουλάκης: «Το Flyover είναι ακόμα ένα πείραμα»

Ντουμπάι: Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Σάκκαρη