Στη φυλακή παραμένει ο Αρτέμης Σώρρας

16:24 - 13/12/2019

Στη φυλακή θα παραμείνει ο Αρτέμης Σώρρας, μετά την απόφαση του Τριμελούς Εφετείου Κακουργημάτων.... The post Στη φυλακή παραμένει ο Αρτέμης Σώρρας appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στη φυλακή για έξι χρόνια ο Πατρινός Αρτέμης Σώρρας

Με καταδίκη του Αρτέμη Σώρρα σε κάθειρξη έξι ετών και επιστροφή του στην φυλακή, όπου κρατείται επί δεκαοκτώ μήνες, και απαλλαγή των 22 συγκατηγορουμένων του στην υπόθεση της «Ελλήνων Συνέλευσις» και των περίφημων αμύθητων χρημάτων του ιδρυτή της, έκλεισε η δίκη ενώπιον του Τριμελούς Εφετείου Κακουργημάτων.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Παραμένει στη φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας

Στη φυλακή θα παραμείνει ο Αρτέμης Σώρρας, ο οποίος καταδικάστηκε από το Τριμελές Εφετείο Κακουργημάτων σε κάθειρξη έξι ετών για απόπειρα απάτης σε βάρος του Δημοσίου και δεν του χορηγήθηκε αναστολή μέχρι την εκδίκαση της έφεσης. Το δικαστήριο ακολούθησε την πρόταση της εισαγγελέως της έδρας και απάλλαξε τους 22 συγκατηγορούμενους... The post Παραμένει στη φυλακή ο Αρτέμης Σώρρας appeared first on CrashOnline.gr | Η Online έκδοση του περιοδικού CRASH!.

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Στη φυλακή παραμένει ο Αρτέμης Σώρρας

Απαλλάχθηκαν οι άλλοι 22 κατηγορούμενοι

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»

Ο Θεόδωρος Παπαθεοδώρου αντιπρόεδρος στο κόμμα Δημοκράτες

Μαριάντα Πιερίδη: «Μου αρέσει που προκαλεί ενδιαφέρον η προσωπική μου ζωή»