Δώρος Παναγίδης: «7 μέρες στο καρδιολογικό σε σοβαρή κατάσταση»

18:18 - 15/07/2021

Μία πολύ σοβαρή περιπέτεια με την υγεία του είχε ο Δώρος Παναγίδης, που έγινε ευρύτερα γνωστός με την συμμετοχή του […] The post Δώρος Παναγίδης: «7 μέρες στο καρδιολογικό σε σοβαρή κατάσταση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δύσκολές ώρες για τον Δώρο Παναγίδη: Επτά ημέρες στο νοσοκομείο σε σοβαρή κατάσταση

Βρίσκεται στο καρδιολογικό τμήμα-Η συγκλονιστική ανάρτηση του πρώην παίκτη του «Power Of Love»

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Δώρος Παναγίδης: 7 μέρες στο καρδιολογικό σε σοβαρή κατάσταση

Σε σοβαρή κατάσταση, στο καρδιολογικό τμήμα νοσοκομείου, επί επτά μέρες νοσηλεύτηκε ο Δώρος Παναγίδης. Ο πρώην παίκτης του Power of Love προχώρησε σε μια ανάρτηση – εξομολόγηση στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook όπου μεταξύ άλλων, εξήγησε ποια ήταν η στιγμή που άλλαξε τον τρόπο σκέψης του. «7 μέρες στο καρδιολογικό σε σοβαρή κατάσταση. Την στιγμή που αντίκρισα τον θάνατο «είδα» ποιοι φίλοι και συγγενείς ήταν δίπλα μου. Μέσα από την απογοήτευση για τους ανθρώπους που αγαπούσες, εκτιμούσες και είχες μες την ψυχή σου σαν φυλαχτό αποκτάς τη σοφία για να καταλάβεις ότι τελικά η αγάπη είναι μόρια στον αέρα και μπορείς να την συλλάβεις από παντού και από οποιονδήποτε. Από αυτούς που είχε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Δώρος Παναγίδης από το Power of Love: «Επτά ημέρες στο καρδιολογικό σε σοβαρή κατάσταση»

  Ο Δώρος Παναγίδης που έγινε ευρέως γνωστός μέσα από τη συμμετοχή του στο ριάλιτι αγάπης, Power of Love, πέρασε μία σοβαρή περιπέτεια...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δώρος Παναγίδης: Σε σοβαρή κατάσταση στο νοσοκομείο

Ο πρώην παίκτης του «Power of love» αποκάλυψε στο facebook τι του συνέβη. «7 μέρες στο καρδιολογικό σε σοβαρή κατάσταση. Την στιγμή που αντίκρισα τον θάνατο «είδα» ποιοι φίλοι και συγγενείς ήταν δίπλα μου. Μέσα από την απογοήτευση για τους ανθρώπους που αγαπούσες, εκτιμούσες και είχες μες την ψυχή σου σαν φυλαχτό αποκτάς τη σοφία […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δώρος Παναγίδης: «7 μέρες στο καρδιολογικό σε σοβαρή κατάσταση» (Photo)

Η ανάρτηση στο Facebook

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Δώρος Παναγίδης: Για 7 μέρες στο καρδιολογικό σε σοβαρή κατάσταση

Τι έπαθε ο πρώην παίκτης του Power of Love;

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»