Μάρω Βαμβουνάκη: Θύελλα αντιδράσεων κατά της συγγραφέως μετά τις αναρτήσεις περί έρωτα και ξυλοδαρμού

17:24 - 20/07/2021

Σάλο έχει προκαλέσει η ανάρτηση που έκανε η γνωστή συγγραφέας Μάρω Βαμβουνάκη ανήμερα της κηδείας της To άρθρο Μάρω Βαμβουνάκη: Θύελλα αντιδράσεων κατά της συγγραφέως μετά τις αναρτήσεις περί έρωτα και ξυλοδαρμού δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάρω Βαμβουνάκη: Θύελλα αντιδράσεων μετά την παραδοχή ότι έχει χτυπήσει και έχει χτυπηθεί από άνδρα

Σάλο έχει προκαλέσει η ανάρτηση που έκανε η γνωστή συγγραφέας Μάρω Βαμβουνάκη ανήμερα της κηδείας της Γαρυφαλλιάς.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Θύελλα αντιδράσεων κατά της Μάρως Βαμβουνάκης μετά τις αναρτήσεις περί “έρωτα και ξυλοδαρμού”

Η γνωστή συγγραφέας μέσω ανάρτησής της στο Facebook, “δικαιολογεί” την κακοποίηση που δέχονται οι σύντροφοι στις σχέσεις τους, χαρακτηρίζωντάς τους ως “ορμητικό έρωτα”. Στην ανάρτησή της αναφέρει τα εξής: «Και έχω φάει ξύλο από άντρα και έχω ρίξει ξύλο. Το ομολογώ! Τουλάχιστον χαστούκια έχω ανταλλάξει. Κι αυτά δεν έγιναν από κακία, αλλά από αμοιβαίες απελπισίες, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μάρω Βαμβουνάκη: Θύελλα αντιδράσεων μετά τις αναρτήσεις της περί έρωτα και ξυλοδαρμού

Σάλο έχει προκαλέσει η ανάρτηση που έκανε η γνωστή συγγραφέας Μάρω Βαμβουνάκη ανήμερα της κηδείας της Γαρυφαλλιάς. «Και έχω φάει ξύλο από άντρα και έχω ρίξει ξύλο. Το ομολογώ! Τουλάχιστον χαστούκια έχω ανταλλάξει. Κι αυτά δεν έγιναν από κακία, αλλά από αμοιβαίες απελπισίες, αμοιβαίες ζήλιες, τρόμους χαμού, παραφορά και πόνους και από τα δύο μέρη. […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»