Μπακς: Ο Αντετοκούνμπο τραγουδάει σύνθημα ελληνικής ομάδας μετά τον τίτλο (vid)

20:12 - 27/07/2021

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο τραγούδησε σύνθημα ελληνικής ομάδας λίγο μετά την κατάκτηση του τίτλου στο NBA με τους Μπακς.Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Το σύνθημα του Ολυμπιακού που τραγούδησε μετά το πρωτάθλημα στο ΝΒΑ

Ένα από τα πλέον γνωστά συνθήματα των φίλων του Ολυμπιακού, το «είσαι στο μυαλό, κάτι μαγικό» τραγούδησε ο Γιάννης Αντετοκούνμπο μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος στο NBA. Συγκεκριμένα λίγα λεπτά μετά τη λήξη του Game 6 και την κατάκτηση του πρωταθλήματος στο ΝΒΑ, ο Γιάννης Αντετοκούνμπο περπατούσε προς τα αποδυτήρια των Μπακς τραγουδώντας «είσαι στο μυαλό, κάτι μαγικό, όπως πας εσύ, θα ‘μαι πάντα εγώ να σου τραγουδώ, Μιλγουόκι ολέ, ολέ…» Δείτε το χαρακτηριστικό βίντεο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Μπέσσυ Μάλφα: «Είναι ο άγγελός μου, τον λατρεύω» είπε για τον Γεράσιμο Σκιαδαρέση

Στέφανος Τσιτσιπάς: Στα προημιτελικά του Barcelona Open – Άντεξε στην πίεση του Μπαένα

Καιρός: Προειδοποίηση για τη Θεσσαλία – «Σε είκοσι ώρες, θα πέσει νερό τριών μηνών»

«Με το δάχτυλο στη σκανδάλη» το Ιράν - Ξέρει πού βρίσκονται οι ισραηλινές πυρηνικές εγκαταστάσεις

«Με κάνατε να θέλω να το νοικιάσω, και ας μην το χρειάζομαι»: Viral η αγγελία σπιτονοικοκύρη

Τέμπη: Παραγγελία για πειθαρχική έρευνα σε βάρος της εισαγγελέως που απέρριψε τη μήνυση συγγενών