Καυστική Ακρίτα για προφυλάκιση Φιλιππίδη! «Ας περιμένουμε και το οριστικό πόρισμα της Βάνας Μπάρμπα…»

23:28 - 27/07/2021

Η δημοσιογράφος Έλενα Ακρίτα, μετά από αυτή την εξέλιξη έκανε ένα ιδιαίτερα καυστικό σχόλιο, «καρφώνοντας» τη Βάνα Μπάρμπα. «Προφυλακίστηκε ο Φιλιππιδης, αλλά ας περιμένουμε και το οριστικό πόρισμα της Βάνας Μπάρμπα που λογικά δεν έχει πει ακόμα την τελευταία της λέξη», έγραψε χαρακτηριστικά σε σχόλιό της στο Facebook η Έλενα Ακρίτα. Σημειώνεται πως πριν μερικές […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Β.Μπάρμπα για προφυλάκιση Π.Φιλιππίδη: «Όταν μιλάει η Δικαιοσύνη όλοι εμείς πρέπει να σιωπούμε»

Η γνωστή ηθοποιός Βάνα Μπάρμπα, μιλώντας σε πρωινή τηλεοπτική εκπομπή, σχολίασε την προφυλάκιση του Πέτρου Φιλιππίδη αλλά και το γεγονός πως τον Μάιο με δηλώσεις της είχε σταθεί στο πλευρό του. «Εγώ πάντα υποστήριζα και είναι αυτό που πιστεύω, ότι όταν μιλάει η Δικαιοσύνη όλοι εμείς πρέπει να σιωπούμε. Γιατί δεν μου άρεσε ποτέ στη ζωή μου να καταδικάζονται οι άνθρωποι από την τηλεόραση ή από τα ΜΜΕ ή από προσωπικές μας σχέσεις. Χαίρομαι που η Δικαιοσύνη μιλά και όλοι εμείς δεν πρέπει να έχουμε καμία άποψη» δήλωσε η Βάνα Μπάρμπα. «Αυτό που δεν θέλω και σιχαίνομαι είναι να βλέπω συνέχεια ο ένας να είναι εναντίον του άλλου και να έχουμε τηλεδίκες. Νιώθω ανακούφιση γιατί έχω εμπιστοσύνη, ξέρω ότι η

Διαβάστε το στο pronews.gr

Έλενα Ακρίτα για προφυλάκιση Φιλιππίδη: «Ας περιμένουμε και το πόρισμα της Μπάρμπα»

Lamianow.gr Έλενα Ακρίτα για προφυλάκιση Φιλιππίδη: «Ας περιμένουμε και το πόρισμα της Μπάρμπα» H Έλενα Ακρίτα σχολίασε την είδηση της προφυλάκισης του Πέτρου Φιλιππίδη, κάνοντας αναφορά και στη Βάνα Μπάρμπα που είχε ταχθεί ανοιχτά στο πλευρό του ηθοποιού Με μία ανάρτηση στο προσωπικό της προφίλ στο Facebook, η Έλενα Ακρίτα σχολίασε την είδηση της προφυλάκισης του Πέτρου Φιλιππίδη, κάνοντας αναφορά και στη Βάνα Μπάρμπα που είχε ταχθεί ανοιχτά στο πλευρό του ηθοποιού. […] Έλενα Ακρίτα για προφυλάκιση Φιλιππίδη: «Ας περιμένουμε και το πόρισμα της Μπάρμπα» Lamianow.gr

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Βάνα Μπάρμπα για προφυλάκιση Πέτρου Φιλιππίδη: «Τώρα μιλάει η δικαιοσύνη, όλοι εμείς πρέπει να σιωπούμε»

Η Βάνα Μπάρμπα αποτέλεσε μία από τους ελάχιστους ηθοποιούς που είχε υπερασπιστεί δημόσια τον Πέτρο Φιλιππίδη, μετά τις σοβαρές καταγγελίες που υπήρξαν εις βάρος του. Ο ηθοποιός το απόγευμα της Τρίτης απολογήθηκε στην 15η ανακρίτρια και κρίθηκε προφυλακιστέος, ενώ το πρωί της Τετάρτης, η Βάνα Μπάρμπα, μίλησε στην εκπομπή «Καλοκαίρι Μαζί» για την απόφαση αυτή […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ακρίτα για προφυλάκιση Φιλιππίδη: Ας περιμένουμε και το πόρισμα της Μπάρμπα

Σε μία ανάρτηση στο προσωπικό της προφίλ στο Facebook, η Έλενα Ακρίτα σχολίασε την είδηση της προφυλάκισης του Πέτρου Φιλιππίδη, κάνοντας αναφορά και στη Βάνα... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Ακρίτα για προφυλάκιση Φιλιππίδη: Ας περιμένουμε και το πόρισμα της Μπάρμπα

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό

Το σαρδάμ της Δέσποινας Καμπούρη που… διέλυσε το πλατό του «Πάμε Δανάη»