Μητσοτάκης – Θλίψη για την απώλεια του Κ. Μίχαλου – Άφησε το αποτύπωμά του στο χώρο των επιχειρήσεων

18:04 - 06/08/2021

«Εκφράζω τη βαθιά μου θλίψη για την απώλεια του Προέδρου του ΕΒΕΑ Κωνσταντίνου Μίχαλου. Με πολύπλευρη δραστηριότητα, ο Κωνσταντίνος Μίχαλος άφησε το δικό του αποτύπωμα στα δημόσια πράγματα και στο χώρο των επιχειρήσεων» σημειώνει ο Κυριάκος Μητσοτάκης εκφράζοντας τα ειλικρινή του συλλυπητήρια στην οικογένειά του

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μητσοτάκης: Θλίψη για την απώλεια του Κωνσταντίνου Μίχαλου - Άφησε το αποτύπωμά του στο χώρο των επιχειρήσεων

Η συλλυπητήρια δήλωση του πρωθυπουργού

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μητσοτάκης – Θλίψη για την απώλεια του Κ. Μίχαλου – Άφησε το αποτύπωμά του στο χώρο των επιχειρήσεων

«Εκφράζω τη βαθιά μου θλίψη για την απώλεια του Προέδρου του ΕΒΕΑ Κωνσταντίνου Μίχαλου. Με πολύπλευρη δραστηριότητα, ο Κωνσταντίνος Μίχαλος άφησε το δικό του αποτύπωμα στα δημόσια πράγματα και στο χώρο των επιχειρήσεων» σημειώνει ο Κυριάκος Μητσοτάκης εκφράζοντας τα ειλικρινή του συλλυπητήρια στην οικογένειά του

Διαβάστε το στο tanea.gr

Μητσοτάκης για Μίχαλο: Άφησε το αποτύπωμά του στα δημόσια πράγματα και στο χώρο των επιχειρήσεων

Συλληπτήριο μήνυμα για την απώλεια του Κωνσταντίνου Μίχαλου έστειλε ο πρωθυπουργός, Κυριάκος Μητσοτάκης. «Εκφράζω τη βαθιά μου θλίψη για την απώλεια του Προέδρου του ΕΒΕΑ Κωνσταντίνου Μίχαλου. Με πολύπλευρη δραστηριότητα, ο Κωνσταντίνος Μίχαλος άφησε το δικό του αποτύπωμα στα δημόσια πράγματα και στο χώρο των επιχειρήσεων. Τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην οικογένειά του», αναφέρει ο πρωθυπουργός.

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μητσοτάκης για τον θάνατο Μίχαλου: Άφησε το δικό του αποτύπωμα στα δημόσια πράγματα και στον χώρο των επιχειρήσεων

Ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης για την απώλεια του προέδρου του ΕΒΕΑ Κωνσταντίνου Μίχαλου έκανε την ακόλουθη δήλωση: «Εκφράζω τη βαθιά μου θλίψη για την απώλεια του προέδρου του ΕΒΕΑ Κωνσταντίνου Μίχαλου. Με πολύπλευρη δραστηριότητα, ο Κωνσταντίνος Μίχαλος άφησε το δικό του αποτύπωμα στα δημόσια πράγματα και στο χώρο των επιχειρήσεων. Τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην […] The post Μητσοτάκης για τον θάνατο Μίχαλου: Άφησε το δικό του αποτύπωμα στα δημόσια πράγματα και στον χώρο των επιχειρήσεων appeared first on Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Κ.Μητσοτάκης για Μίχαλο: «Άφησε το αποτύπωμά του στα δημόσια πράγματα και στο χώρο του επιχειρείν»

Τη βαθιά του θλίψη για την απώλεια του Κωνσταντίνου Μίχαλου εξέφρασε ο πρωθυπουργός, Κυριάκος Μητσοτάκης. «Εκφράζω τη βαθιά μου θλίψη για την απώλεια του Προέδρου του ΕΒΕΑ Κωνσταντίνου Μίχαλου. Με πολύπλευρη δραστηριότητα, ο Κωνσταντίνος Μίχαλος άφησε το δικό του αποτύπωμα στα δημόσια πράγματα και στο χώρο των επιχειρήσεων. Τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην οικογένειά του», αναφέρει στη δήλωσή του ο πρωθυπουργός. Ο Κωνσταντίνος Μίχαλος έφυγε από ανακοπή της καρδιάς, ενώ βρίσκονταν στο εργοστάσιό του στο Κρυονέρι το οποίο κινδύνευε από τις φωτιές.

Διαβάστε το στο pronews.gr

Μητσοτάκης – Θλίψη για την απώλεια του Κ. Μίχαλου – Άφησε το αποτύπωμά του στο χώρο των επιχειρήσεων

Τη θλίψη του για το θάνατο του Κωνσταντίνου Μίχαλου εξέφρασε ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης, υπογραμμίζοντας ότι ο Κωνσταντίνος Μίχαλος άφησε το δικό του αποτύπωμα στα δημόσια πράγματα και στο χώρο των επιχειρήσεων. Αναλυτικά η δήλωση του Κυριάκου Μητσοτάκη έχει ως εξής: «Εκφράζω τη βαθιά μου θλίψη για την απώλεια του Προέδρου του ΕΒΕΑ Κωνσταντίνου Μίχαλου. […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Η δημοκρατία (και οι εκλογές) είναι ακριβό σπορ

Ρίνγκ

Τα μυστικά και οι παγίδες των νέων φοροδηλώσεων

Κατακόρυφη η αύξηση στρατιωτικών δαπανών

Επιχείρηση ελέγχου των ανοιχτών μετώπων

Οι τρεις σωματοφύλακες και η «κομμουνιστική συνωμοσία» του Στρασβούργου