Ο Τέρης Χρυσός μιλά για την περιπέτεια υγείας λίγο πριν την επέμβαση ανοιχτής καρδιάς

08:24 - 16/12/2019

Αν τη σκαπουλάρω θα κάνω μια μεγάλη συναυλία για να ευχαριστήσω όλους τους Έλληνες για το χειροκρότημα που μου έχουν […] The post Ο Τέρης Χρυσός μιλά για την περιπέτεια υγείας λίγο πριν την επέμβαση ανοιχτής καρδιάς appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τέρης Χρυσός: Όσα είπε λίγο πριν την επέμβαση ανοιχτής καρδιάς

O Τέρης Χρυσός, που ετοιμάζεται την Τετάρτη να εισέλθει στο Ωνάσειο Καρδιοχειρουργικό Κέντρο για εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς, μίλησε στην εφημερίδα Espresso...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ο Τέρης Χρυσός μιλά για την περιπέτεια υγείας λίγο πριν την επέμβαση ανοιχτής καρδιάς

“Αν τη σκαπουλάρω θα κάνω μια μεγάλη συναυλία για να ευχαριστήσω όλους τους Έλληνες για το χειροκρότημα που μου έχουν προσφέρει εδώ και μισό αιώνα. Αν δεν την σκαπουλάρω, όμως, θα κάνω μια συναυλία στον Άγιο Πέτρο με όλους τους φίλους που είναι εκεί πάνω”. Με αυτά τα λόγια και εμφανώς συγκινημένος, ο Τέρης Χρυσός, που ετοιμάζεται την Τετάρτη να εισέλθει στο Ωνάσειο Καρδιοχειρουργικό Κέντρο για εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς, μιλάει στην εφημερίδα Espresso και τον Νίκο Νικόλιζα, για το μεγάλο πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει. Πάνε περίπου δύο μήνες από τότε που ο 80χρονος Τέρης Χρυσός, διαγνώστηκε με σοβαρό πρόβλημα στην καρδιά. Ο ίδιος, ωστόσο, δεν πίστεψε ότι το πρόβλημα αυτό θα τον έφερνε προ τω

Διαβάστε το στο thestival.gr

Τέρης Χρυσός: Μιλάει για την περιπέτεια υγείας του, λίγο πριν κάνει επέμβαση ανοιχτής καρδιάς

Ο Τέρης Χρυσός μιλά για την περιπέτεια υγείας λίγο πριν την επέμβαση ανοιχτής καρδιάς. The post Τέρης Χρυσός: Μιλάει για την περιπέτεια υγείας του, λίγο πριν κάνει επέμβαση ανοιχτής καρδιάς appeared first on TLIFE.

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ο Τέρης Χρυσός μιλά για την περιπέτεια υγείας λίγο πριν την επέμβαση ανοιχτής καρδιάς

“Αν τη σκαπουλάρω θα κάνω μια μεγάλη συναυλία για να ευχαριστήσω όλους τους Έλληνες για το χειροκρότημα που μου έχουν προσφέρει εδώ και μισό αιώνα. Αν δεν την σκαπουλάρω, όμως, θα κάνω μια συναυλία στον Άγιο Πέτρο με όλους τους φίλους που είναι εκεί πάνω”. Με αυτά τα λόγια και εμφανώς συγκινημένος, ο Τέρης Χρυσός, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»