Ανέστης Βλάχος: Το σπαρακτικό "αντίο" του Νίκου Ξανθόπουλου - "Εγώ δεν είχα αδερφό, εσύ ήσουν ο αδερφός μου"

21:06 - 24/08/2021

Με μια συγκινητική ανάρτηση ο αγαπημένος ηθοποιός Νίκος Ξανθόπουλος αποχαιρετά τον "αδελφό του", όπως τον χαρακτηρίζει, Ανέστη Βλάχο.

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Ξανθόπουλος αποχαιρετά Ανέστη Βλάχο – «Εγώ δεν είχα αδερφό, εσύ ήσουν ο αδερφός μου…»

Νίκος Ξανθόπουλος αποχαιρετά Ανέστη Βλάχο  – «Εγώ δεν είχα αδερφό, εσύ ήσουν ο αδερφός μου…» Τον αδελφικό του φίλο του Ανέστη Βλάχο αποχαιρέτισε από το Facebook ο Νίκος Ξανθόπουλος. Ο ηθοποιός συγκινεί. «Εγώ δεν είχα αδερφό, εσύ ήσουν ο αδερφός μου… Καλό σου ταξίδι ΑΝΕΣΤΗ. Σε λίγο έρχομαι κι εγώ …». Με τον Νίκο Ξανθόπουλο τον συνέδεε […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Βασίλισσα Ράνια: Το θεϊκό φλοράλ κεντημένο καφτάνι που συνδύασε με σουέντ γόβες και τσάντα Bottega Veneta

Πεντανόστιμο νηστίσιμο κέικ με σοκολάτα - Εύκολη συνταγή, χωρίς μίξερ

Νικόλαος - Τατιάνα Μπλάτνικ: Η κρυφή ζωή σε διαφορετικά σπίτια, τα "τρίτα" πρόσωπα και το προγαμιαίο συμβόλαιο

Αγιοι Ανάργυροι: Η Κυριακή ξεψύχησε ακριβώς δίπλα το κουβούκλιο του φρουρού - Νέα φωτογραφικά ντοκουμέντα

Αποκαλυπτικός Μπισμπίκης για φωτογραφία με Βανδή: "Άνθρωπος που καθόταν στο ταβερνάκι στα Εξάρχεια την πούλησε 50 ευρώ"

Super League: Παρέλαση τίτλου η ΑΕΚ, 3-0 τον ΠΑΟ - Έχασαν έδαφος Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ