Δημήτρης Παπανικολάου: Συγκινεί η σύζυγός του για το σύνδρομο Άσπεργκερ

12:18 - 18/09/2021

Μετά την αποκάλυψη του Δημήτρη Παπανικολάου ότι έχει διαγνωσθεί με το σύνδρομο Άσπεργκερ, ότι δηλαδή βρίσκεται To άρθρο Δημήτρης Παπανικολάου: Συγκινεί η σύζυγός του για το σύνδρομο Άσπεργκερ δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Παπανικολάου: Βάσανο ο κόσμος ενός ανθρώπου με σύνδρομο Ασπεργκερ -Σκέφτομαι και όταν κοιμάμαι

Τι αποκάλυψε για την καθημερινότητά τους η σύζυγός του

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Δημήτρης Παπανικολάου: Εξηγεί στην κάμερα πώς βιώνει το σύνδρομο Άσπεργκερ

  Μια όμορφη ιστορία ευαισθητοποίησης έχει αποκαλυφθεί τις τελευταίες ημέρες και έχει ως πρωταγωνιστές ορισμένους από τους μεγαλύτερους θρύλους...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Δημήτρης Παπανικολάου: «Έχει βάσανο ο κόσμος ενός ανθρώπου με σύνδρομο Άσπεργκερ»

«Συμβουλεύτηκα ειδικό ψυχικής υγείας και όταν του είπα τις συμπεριφορές, μου ανακοίνωσε ότι έχω σύνδρομο Άσπεργκερ και το αποδέχτηκα. Έχει βάσανο ο κόσμος ενός ανθρώπου με τέτοιο σύνδρομο, γιατί δεν μπορώ να χαλαρώσω και θέλω να το δουλέψω. Ακόμα και όταν κοιμάμαι, θέλω να σκέφτομαι» εξομολογήθηκε ο Δημήτρης Παπανικολάου. Από την πλευρά της, η Έλια […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ο Δημήτρης Παπανικολάου για το σύνδρομο Άσπεργκερ από το οποίο πάσχει

Ο παλαίμαχος μπασκεμπολίστας, Δημήτρης Παπανικολάου, μαζί με την σύζυγό του Έλια Παπαηλίου μίλησαν στο Χαμογέλα και Πάλι και στον Νίκο […] The post Ο Δημήτρης Παπανικολάου για το σύνδρομο Άσπεργκερ από το οποίο πάσχει appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Δημήτρης Παπανικολάου: Δεν υπάρχει λόγος να ντρέπεται όποιος έχει Άσπεργκερ (Video)

Για τους λόγους που τον οδήγησαν να αποκαλύψει ότι πάσχει από σύνδρομο Άσπεργκερ μίλησε στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι», ο παλαίμαχος καλαθοσφαιριστής, Δημήτρης Παπανικολάου.

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Δημήτρης Παπανικολάου: Εξηγεί στην κάμερα πώς βιώνει το σύνδρομο Άσπεργκερ

O Δημήτρης Παπανικολάου, ομολόγησε ότι έχει διαγνωσθεί στο φάσμα του αυτισμού με στοιχεία του Συνδρόμου Άσπεργκερ. Έχοντας στο πλευρό του τη γυναίκα του, Έλια Παπαηλίου που του έχει σταθεί βράχος όλα αυτά τα χρόνια, μίλησε στην κάμερα του «Χαμογέλα και πάλι» και τη Σίσσυ Χρηστίδου. Ο κορυφαίος παλαίμαχος του μπάσκετ ανακάλυψε ότι πάσχει από το συγκεκριμένο […] The post Δημήτρης Παπανικολάου: Εξηγεί στην κάμερα πώς βιώνει το σύνδρομο Άσπεργκερ appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»