Η Κορίνα Τσοπέη σε μία σπάνια τηλεοπτική εμφάνιση: Αποκαλύπτει γιατί πούλησε το σπίτι στη Μύκονο μετά από 25 χρόνια

16:30 - 18/09/2021

Η Κορίνα Τσοπέη, η ομορφότερη ελληνίδα όλων των εποχών, μίλησε σήμερα στην εκπομπή “ΕΡΤ Σαββατοκύριακο” για To άρθρο Η Κορίνα Τσοπέη σε μία σπάνια τηλεοπτική εμφάνιση: Αποκαλύπτει γιατί πούλησε το σπίτι στη Μύκονο μετά από 25 χρόνια δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κορίνα Τσοπέη: Ο λόγος που πούλησε το σπίτι της στην Μύκονο μετά από 25 χρόνια - Βίντεο

Η γυναίκα που έφερε στην Ελλάδα τον τίτλο Μις Υφήλιος για πρώτη φορά μίλησε για την ζωή στην Αμερική και τον λόγο που την οδήγησε να «απομακρυνθεί» από την Μύκονο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κορίνα Τσοπέη – Αυτός είναι ο λόγος που πούλησε το σπίτι στη Μύκονο μετά από 25 χρόνια

Τι αποκάλυψε η ίδια σε δηλώσεις της από το Λος Άντζελες που ζει μόνιμα;

Διαβάστε το στο in.gr

Κορίνα Τσοπέη: Γιατί πούλησα το εξοχικό μου στη Μύκονο μετά από 25 χρόνια

Η Κορίνα Τσοπέη εξηγεί τους λόγους που πήρε την απόφαση να πουλήσει το εξοχικό της. «Η Μύκονος θα έχει πάντα ξεχωριστή θέση στην καρδιά μου, αλλά τίποτα δεν είναι ίδιο.» Η Μις Υφήλιος 1964, Κορίνα Τσοπέη, μιλάει στην εκπομπή “ΕΡΤ Σαββατοκύριακο” για τη ζωή της στις ΗΠΑ όπου και κατοικεί τα τελευταία 50 χρόνια. Η […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Η Κορίνα Τσοπέη σε μία σπάνια τηλεοπτική εμφάνιση – Αποκαλύπτει γιατί πούλησε το σπίτι στο νησί των ανέμων μετά από 25 χρόνια

Δημοσιεύθηκε: 18 Σεπτεμβρίου 2021 17:00 Η Κορίνα Τσοπέη, η ομορφότερη ελληνίδα όλων των εποχών. Μίλησε σήμερα στην εκπομπή “ΕΡΤ Σαββατοκύριακο” για την καθημερινότητά της στην... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Η Κορίνα Τσοπέη σε μία σπάνια τηλεοπτική εμφάνιση – Αποκαλύπτει γιατί πούλησε το σπίτι στο νησί των ανέμων μετά από 25 χρόνια

Διαβάστε το στο spoilers

Κορίνα Τσοπέη: Γιατί πούλησα το εξοχικό μου στη Μύκονο μετά από 25 χρόνια

Η Μις Υφήλιος 1964, Κορίνα Τσοπέη, μιλάει στην εκπομπή “ΕΡΤ Σαββατοκύριακο” για τη ζωή της στις ΗΠΑ όπου και κατοικεί τα τελευταία 50 χρόνια. Η ωραιότερη Ελληνίδα όλων των εποχών ζει στο Λος Άντζελες και όπως λέει η ίδια “με τα social media νιώθω την Ελλάδα δίπλα μου, ενώ παλιά δεν συνέβαινε αυτό και στεναχωριόμουν”. […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»