Η Ούμα Θέρμαν αποκάλυψε το πιο σκοτεινό της μυστικό: Έκανα έκτρωση στα 15 μου

08:26 - 22/09/2021

Η ηθοποιός δηλώνει την έντονη διαφωνία της για το νόμο του Τέξας που απαγορεύει τις εκτρώσεις μετά την 6η εβδομάδα

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ούμα Θέρμαν: Αποκάλυψε το «σκοτεινό μυστικό» της – Έκανε έκτρωση στα 15

Την αποκάλυψη ότι έκανε έκτρωση στα 15 της χρόνια αφού έμεινε έγκυος από έναν μεγαλύτερο άνδρα έκανε η ηθοποιός Ούμα Θέρμαν, καταδικάζοντας τον νόμο για τις αμβλώσεις στο Τέξας. Η ηθοποιός σε άρθρο της – εξομολόγηση στην Washingtonpost.com, περιγράφει πώς βίωσε το συνταρακτικό γεγονός, λέγοντας πως αυτό συνέβη όταν ήταν μόλις 15 ετών και έκανε τα πρώτα της βήματα στην υποκριτική. Βρισκόταν συνέχεια με μια βαλίτσα στο χέρι και έκανε ταξίδια στην Ευρώπη ενώ ο άντρας από τον οποίο έμεινε έγκυος ήταν πολύ μεγαλύτερός της. Κατά τη διάρκεια της ανοιχτής επιστολής της, η Ούμα Θέρμαν – η οποία έχει τώρα τρία παιδιά – παραδέχτηκε ότι η «δύσκολη» απόφαση της έδωσε την ευκαιρία να

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η Ούμα Θέρμαν αποκαλύπτει: «Έκανα έκτρωση όταν ήμουν έφηβη»

Η Αμερικανίδα ηθοποιός Ούμα Θέρμαν ανακοίνωσε σήμερα ότι έκανε άμβλωση σε νεαρή ηλικία, αποκαλύπτοντας «το πιο σκοτεινό μυστικό της», σε μια προσπάθεια να εκφράσει τη στήριξή της στις γυναίκες του Τέξας που με τον νέο νόμο της Πολιτείας ουσιαστικά απαγορεύεται να τερματίζουν την εγκυμοσύνη τους. Στα 51 της χρόνια, η... The post Η Ούμα Θέρμαν αποκαλύπτει: «Έκανα έκτρωση όταν ήμουν έφηβη» appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Η Ούμα Θέρμαν αποκάλυψε το πιο σκοτεινό της μυστικό

Το πιο «σκοτεινό της μυστικό» μοιράστηκε η Ούμα Θέρμαν καταδικάζοντας το νόμο που ισχύει για τις αμβλώσεις στο Τέξας των Ηνωμένων Πολιτειών. Η ηθοποιός αποκάλυψε πως στα τέλη της εφηβείας της έκανε έκτρωση. «Με την ελπίδα να προστατέψω τις πιο ευάλωτες γυναίκες στις οποίες ο νόμος αυτός θα έχει άμεσο αποτέλεσμα, μοιράζομαι τη δική μου […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα

Πάσχα 2024: Ξεκινά σήμερα το εορταστικό ωράριο των εμπορικών καταστημάτων