«Το The Bachelor είναι εκπληκτικό σκουπίδι»

11:54 - 29/09/2021

Στο Πρωινό μίλησε ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο The Bachelor. Ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος δεν «στρογγύλεψε» την […] The post «Το The Bachelor είναι εκπληκτικό σκουπίδι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τσαουσόπουλος: Το Bachelor είναι εκπληκτικό σκουπίδι

«Εκπληκτικό σκουπίδι» χαρακτήρισε το «Bachelor» ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος, λέγοντας ότι δεν καταλαβαίνει το νόημα της προβολής ενός τέτοιου σόου. «Εκπληκτικό σκουπίδι. Και ατάλαντο. Δεν έχει ψήγματα ταλέντου μέσα αυτό. Έχω την εντύπωση ότι και για να γίνεις ένα πολύ επιτυχημένο σκουπίδι, πρέπει κάτι να έχεις» είπε χαρακτηριστικά μιλώντας στο «Πρωινό» του ΑΝΤ1. «Υπάρχουν τέτοιοι χαρακτήρες στη ζωή. Και στους άντρες και στις γυναίκες. Τώρα, να το προβάλλεις αυτό, τι νόημα έχει;» αναρωτήθηκε ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος. Τσαουσόπουλος: «Ανέκδοτο» η τραπ στην Ελλάδα Ερωτηθείς για το τελευταίο trend στον χώρο της μουσικής, την τραπ, ο ραδιοφωνικός παραγωγός τη χαρακτηρίζει ως «ανέκδοτο». «Η μουσική ε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

«Το The Bachelor είναι εκπληκτικό σκουπίδι»

“Έχω την εντύπωση ότι και για να γίνεις ένα πολύ επιτυχημένο σκουπίδι, πρέπει κάτι να έχεις”. Στο Πρωινό μίλησε ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στο The Bachelor. Ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος δεν «στρογγύλεψε» την άποψή του για το reality του Alpha… «Εκπληκτικό σκουπίδι. Και ατάλαντο. Δεν έχει ψήγματα ταλέντου μέσα αυτό. Έχω την […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

The Bachelor: Εκπληκτικό ατάλαντο σκουπίδι!

Τι είπε ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος για το ριάλιτι «The Bachelor» που προβάλλεται στον ALPHA The Bachelor: Στο ριάλιτι του ALPHA αναφέρθηκε ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος, ο... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: The Bachelor: Εκπληκτικό ατάλαντο σκουπίδι!

Διαβάστε το στο spoilers

The Bachelor: «Εκπληκτικό ατάλαντο σκουπίδι»!

Τι είπε ο Μιχάλης Τσαουσόπουλος για το ριάλιτι «The Bachelor» που προβάλλεται στον ALPHA Δανάη Τριανταφυλλίδου για το sportime.gr. - sportime.gr - Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο

Διαβάστε το στο sportime.gr

Μιχάλης Τσαουσόπουλος: «Το The Bachelor είναι ένα σκουπίδι»

Δε «μάσησε» τα λόγια του ο ραδιοφωνικός παραγωγός Την άποψή του για την εκπομπή «The Bachelor» που προβάλλεται στον Alpha εξέφρασε ο γνωστός ραδιοφωνικός παραγωγός Μιχάλης Τσαουσόπουλος μιλώντας στον ΑΝΤ1…

Διαβάστε το στο politik.gr

Μιχάλης Τσαουσόπουλος: "Το The Bachelor είναι εκπληκτικό σκουπίδι" (video)

"Υπάρχουν τέτοιοι χαρακτήρες στη ζωή"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»