Γιώργος Χρανιώτης: «Μετά το metoo δεν μπορείς να κάνεις ότι γουστάρεις»

19:26 - 03/10/2021

Καλεσμένος στο Familiar βρέθηκε ο Γιώργος Χρανιώτης το απόγευμα της Κυριακής προκειμένου να συναντήσει τη Μυρτώ Κάζη και τον Ετεοκλή […] The post Γιώργος Χρανιώτης: «Μετά το metoo δεν μπορείς να κάνεις ότι γουστάρεις» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Κωνσταντίνου για metoo: «Δεν μπορούσες να φανταστείς ότι έκαναν αυτά τα πράγματα»

«Μου προκαλούν φρίκη», λέει ο Γιώργος Κωνσταντίνου για τις καταγγελίες στο θέατρο. Συνέντευξη στην εκπομπή “Mega Καλημέρα” έδωσε ο ηθοποιός Γιώργος Κωνσταντίνου, ο οποίος μίλησε, μεταξύ άλλων, και για τις καταγγελίες που έγιναν στο χώρο του θεάτρου. «Τότε ήταν η εποχή της αθωότητας, ήμασταν ευτυχισμένοι με ένα κομμάτι ψωμί, με μια ωραία ταινία. Αναπολώ, αλλά ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Κωνσταντίνου για metoo: «Δεν μπορούσες να φανταστείς ότι έκαναν αυτά τα πράγματα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Χρανιώτης – Μετά το metoo δεν μπορείς να κάνεις ότι γουστάρεις

«Νομίζω πως ένας από τους λόγους που και γω είχα συμμετοχή στο #metoo, παρόλο που δεν είμαι παθών, είναι για να μου πει αύριο ο γιος... > Διαβάστε όλο το άρθρο εδώ: Γιώργος Χρανιώτης – Μετά το metoo δεν μπορείς να κάνεις ότι γουστάρεις

Διαβάστε το στο spoilers

Γιώργος Χρανιώτης: «Μετά το metoo δεν μπορείς να κάνεις ότι γουστάρεις» (video)

"Μπορεί παλαιότερα να έβλεπες έναν σκηνοθέτη ή έναν ηθοποιό, ο οποίος να είχε μια ανάρμοστη συμπεριφορά αλλά τη δικαιολογούσες γιατί είχε ταλέντο" δήλωσε, μεταξύ άλλων

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»